Yale Y110B/60/132/1 Réz nagyméretű réz lakat Y110B601321
sárgaréz lakattest
edzett acél kengyel
kettős reteszeléssel
korrózióálló belső szerkezet
nagy szakítószilárdság
EN 12320 szerinti II biztonsági osztály
nagyfokú védelem kengyellevágás
fúrás, maghúzás és finomnyitás ellen
96 óra korrózióállósági garancia
szélsőséges időjárási viszonyok között tesztelve
cilinderes zárszerkezet
10 000 ciklus (nyitás-zárás) garancia
három darab kulccsal szállítjuk
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Kengyel vastagság: | 10 mm |
| Kengyel távolság: | 32 mm |
| Kengyel magasság: | 31 mm |
| Magasság: | 47 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Mélység: | 18 mm |
| Anyag: | Réz |
| Szín: | Réz |
| Tömeg: | 0,43 kg |
A termék beérkezési idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S005_BW06130 BURG WACHTER Magno 400E30 biztonsági lakat Magno 400 E 30
S005_Y125B401221 Yale Y125B/40/122/1 Króm lamellás acél lakat Y125B401221