Yale Y110B/70/137/1 Réz nagyméretű réz lakat Y110B701371
sárgaréz lakattest
edzett acél kengyel
kettős reteszeléssel
korrózióálló belső szerkezet
nagy szakítószilárdság
EN 12320 szerinti II biztonsági osztály
nagyfokú védelem kengyellevágás
fúrás, maghúzás és finomnyitás ellen
96 óra korrózióállósági garancia
szélsőséges időjárási viszonyok között tesztelve
cilinderes zárszerkezet
10 000 ciklus (nyitás-zárás) garancia
három darab kulccsal szállítjuk
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Kengyel vastagság: | 11 mm |
| Kengyel távolság: | 37 mm |
| Kengyel magasság: | 41 mm |
| Magasság: | 54 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Mélység: | 20 mm |
| Anyag: | Réz |
| Szín: | Réz |
| Tömeg: | 0,61 kg |
A termék beérkezési idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S005_BW36020 BURG WACHTER Alutitan 77030 alumínium lakat Alutitan 770 30
S005_YTP3323501 Yale YTP3/32/350/1 Ezüst sodronyos bőrönd lakat YTP3323501
S005_B61515000 Basi VHS 615WH 50 hosszúkengyeles kültéri lakat B61515000
S005_Y150B301251 Yale Y150B/30/125/1 Réz számkombinációs lakat Y150B301251
S005_BW02181 BURG WACHTER PK3 SB csuklós biztonsági lakatpánt PK 3
S005_BW03631 BURG WACHTER CombiLock90 20 ChromoSB számzáras lakat Combi Lock 90 20 Chromo SB
S005_Y150B221201 Yale Y150B/22/120/1 Réz számkombinációs lakat Y150B221201
S004_C316DU/BF BIKEFUN Pedál BF trekking Comfort PP, csúszásmentes kraton C316DU/BF
S034_2752-20 GARDENA 2752-20 L-elem szelephez 1x1" belső és 1x1" külső
S004_B249DU-BLK BIKEFUN bicikli pedál JUMP alu fekete B249DU-BLK