Yale Y113BL/75/114/1 Fekete lakat Y113BL751141
fekete színű acél lakattest
edzett acél kengyel
nagy szakítószilárdság
EN 12320 szerinti tesztleve:
kengyellevágás, fúrás, maghúzás ellen
96 óra korrózióállósági garancia
kültéri és beltéri használatra
cilinderes zárszerkezet
10 000 ciklus (nyitás-zárás) garancia
három darab kulccsal szállítjuk
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Kengyel vastagság: | 11.8 mm |
| Kengyel távolság: | 12 mm |
| Kengyel magasság: | 15 mm |
| Magasság: | 55 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Mélység: | 20 mm |
| Anyag: | Acél |
| Szín: | Fekete |
| Tömeg: | 0,433 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S004_2136001638 MERIDA Lámpahoz ME rögzítő kormányra fekete 2136001638
S003_109785 SOYAL AR-TAGCT1W50F Standard írható/olvasható Proximity kártya ARTAGCT1W50F
S004_330-326-101 RITCHEY Kormánycsapágy Comp Logic V2 PRD14494/33-246-515 1 1/8 fekete
S003_107446 Global Fire VULCAN2DB analóg címezhető érzékelő irányfény 107446
S003_106960 SOYAL AR-725UD Közelítőkártyás segédolvasó beléptetőrendszerekhez piros
S004_ONETC0BKWH2AM PROLOGO Kormánybandázs PR ONETOUCH fekete/fehér ONETC0BKWH2AM
S101_72610 Levenhuk Zeno Vizor G7 nagyítószemüveg 72610
S005_BW36280 Burg Wachter Alutitan 770 20 alumínium lakat BW36280
S005_BW50713 Burg Wachter ENTRY sE-KEY 7713 aktív transzponder BW50713
S005_BW33771 Burg Wachter Look 402 30 SB alumínium lakat BW33771