Yale Y113BL/90/119/1 Fekete lakat Y113BL901191
fekete színű acél lakattest
edzett acél kengyel
nagy szakítószilárdság
EN 12320 szerinti tesztleve:
kengyellevágás, fúrás, maghúzás ellen
96 óra korrózióállósági garancia
kültéri és beltéri használatra
cilinderes zárszerkezet
10 000 ciklus (nyitás-zárás) garancia
három darab kulccsal szállítjuk
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Kengyel vastagság: | 11.8 mm |
| Kengyel távolság: | 15 mm |
| Kengyel magasság: | 37 mm |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Mélység: | 20 mm |
| Anyag: | Acél |
| Szín: | Fekete |
| Tömeg: | 0,585 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S100_63909114 G21 fóliaponyva 300x600x200cm zöld 63909114
S005_BW06160 BURG WACHTER Magno 400E40 biztonsági lakat Magno 400 E 40