Yale Y114B/50/111/1 Réz réz tömb lakat Y114B501111
masszív sárgaréz lakattest
edzett acél kengyel
kettős reteszeléssel
korrózióálló belső szerkezet
nagy szakítószilárdság
EN 12320 szerinti II biztonsági osztály
maximális védelem kengyellevágás
fúrás, maghúzás és finomnyitás ellen
96 óra korrózióállósági garancia
szélsőséges időjárási viszonyok között tesztelve
precíziós cilinderes zárszerkezet
10 000 ciklus (nyitás-zárás) garancia
maximális élettartam érdekében tesztelve
három darab kulccsal szállítjuk
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Kengyel vastagság: | 8 mm |
| Kengyel távolság: | 20 mm |
| Kengyel magasság: | 12 mm |
| Magasság: | 48 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Mélység: | 17 mm |
| Anyag: | Réz |
| Szín: | Réz |
| Tömeg: | 0,3 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S035_12737020102 B-4323 B-4021 B-4322 szobai wc-hez vödör + fedő 12737020102
S003_102970 VAPEX VTE200 Univerzális töltő AA, AAA és PP3 méretű NiMH akkumulátorokhoz
S005_BW06130 BURG WACHTER Magno 400E30 biztonsági lakat Magno 400 E 30
S005_Y125B401221 Yale Y125B/40/122/1 Króm lamellás acél lakat Y125B401221