Yale Y115B/30/117/1 Króm lamellás acél lakat Y115B301171
lamellás acél lakattest
edzett acél kengyel
korrózióálló belső szerkezet
ideális kültéri használatra
nagyfokú védelem kengyellevágás
fúrás, maghúzás és finomnyitás ellen
120 óra korrózióállósági garancia
szélsőséges időjárási viszonyok között tesztelve
precíziós cilinderes zárszerkezet
10 000 ciklus (nyitás-zárás) garancia
maximális élettartam érdekében tesztelve
három darab kulccsal szállítjuk
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Kengyel vastagság: | 5 mm |
| Kengyel távolság: | 14 mm |
| Kengyel magasság: | 19 mm |
| Magasság: | 29 mm |
| Szélesség: | 34 mm |
| Mélység: | 21 mm |
| Anyag: | Acél |
| Szín: | Króm |
| Tömeg: | 0,1 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S034_18215-50 GARDENA 18215-50 Tömlőelem 1/2" ömlesztett
S004_2106485 BIKEFUN Kulacs BF 550 ml R'n'R smoke ELITE 2106485
S034_2763-20 GARDENA 2763-20 Kötőelem 25 mm x 1" külső menettel
S034_2762-20 GARDENA 2762-20 Kötőelem 25 mm x 1" belső menettel
S005_B617040002600 Basi KS 611L Ezüst számzáras bőrönd lakat B617040002600
S052_5909319900 Scheppach TW 1300 - műhelykocsi 120 kg teherbírással - 5909319900
S005_Y122B501231 Yale Y122B/50/123/1 Króm lakat Y122B501231