Yale Y120B/40/125/1 Króm krómozott réz lakat Y120B401251
sárgaréz lakattest króm bevonattal
speciális Boron acél kengyel
kettős reteszeléssel
korrózióálló belső szerkezet
nagy szakítószilárdság
EN 12320 szerinti II biztonsági osztály
maximális védelem kengyellevágás
fúrás, maghúzás és finomnyitás ellen
240 óra korrózióállósági garancia
szélsőséges időjárási viszonyok között tesztelve
precíziós cilinderes zárszerkezet
10 000 ciklus (nyitás-zárás) garancia
maximális élettartam érdekében tesztelve
három darab kulccsal szállítjuk
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Kengyel vastagság: | 6 mm |
| Kengyel távolság: | 22 mm |
| Kengyel magasság: | 25 mm |
| Magasság: | 39 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Mélység: | 14 mm |
| Anyag: | Réz |
| Szín: | Króm |
| Tömeg: | 0,15 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_118038 Ksenia volo szerelőkeret fekete 118038
S006_1119-140-0604-WO Kipufogódob Stihl 038 utángyártott 1119-140-0604-WO
S006_22-17156-PB50-0000/3CS Tömítés karburátor úszóházhoz MTD 4P90JH 22-17156-PB50-0000/3CS
S006_506-01-40-04/1 Gázbowden Husqvarna 40 2041 utángyártott 506-01-40-04/1
S032_3427179 JKH Tábla alu öntapadós 60 x 60 mm BEJÁRAT 3427179
S003_120634 Pamutkesztyű háromszálas 10/XL 10 pár 120634
S032_6116184 JKH Lombseprű nyéllel műanyag 51 cm 6116184
S006_799586-1 Tömítés hengerfej Briggs 450E, 500E, 08P502 utángyártott 799586-1
S052_3830076851773 ISKRA fúrókalapács Z1C-32S1 - 3830076851773