Yale Y125B/40/163/1 Króm hosszúkengyeles lamellás lakat Y125B401631
lamellás acél lakattest
edzett acél kengyel
dupla acélgolyós reteszeléssel
korrózióálló belső szerkezet
ideális kültéri használatra
EN 12320 szerinti II biztonsági osztály
nagyfokú védelem kengyellevágás
fúrás, maghúzás és finomnyitás ellen
120 óra korrózióállósági garancia
szélsőséges időjárási viszonyok között tesztelve
precíziós cilinderes zárszerkezet
10 000 ciklus (nyitás-zárás) garancia
maximális élettartam érdekében tesztelve
három darab kulccsal szállítjuk
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Kengyel vastagság: | 6 mm |
| Kengyel távolság: | 20 mm |
| Kengyel magasság: | 63 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Szélesség: | 47 mm |
| Mélység: | 29 mm |
| Anyag: | Acél |
| Szín: | Króm |
| Tömeg: | 0,275 kg |
A termék beérkezési idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S052_5909319900 Scheppach TW 1300 - műhelykocsi 120 kg teherbírással - 5909319900
S005_Y122B501231 Yale Y122B/50/123/1 Króm lakat Y122B501231