Yale Y125B/50/129/1 Króm lamellás acél lakat Y125B501291
lamellás acél lakattest
edzett acél kengyel
dupla acélgolyós reteszeléssel
korrózióálló belső szerkezet
ideális kültéri használatra
EN 12320 szerinti III biztonsági osztály
nagyfokú védelem kengyellevágás
fúrás, maghúzás és finomnyitás ellen
120 óra korrózióállósági garancia
szélsőséges időjárási viszonyok között tesztelve
precíziós cilinderes zárszerkezet
10 000 ciklus (nyitás-zárás) garancia
maximális élettartam érdekében tesztelve
három darab kulccsal szállítjuk
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Kengyel vastagság: | 9.5 mm |
| Kengyel távolság: | 22 mm |
| Kengyel magasság: | 30 mm |
| Magasság: | 44 mm |
| Szélesség: | 56 mm |
| Mélység: | 32 mm |
| Anyag: | Acél |
| Szín: | Króm |
| Tömeg: | 0,38 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S005_BW02181 BURG WACHTER PK3 SB csuklós biztonsági lakatpánt PK 3
S005_BW03631 BURG WACHTER CombiLock90 20 ChromoSB számzáras lakat Combi Lock 90 20 Chromo SB
S005_Y150B221201 Yale Y150B/22/120/1 Réz számkombinációs lakat Y150B221201
S004_C316DU/BF BIKEFUN Pedál BF trekking Comfort PP, csúszásmentes kraton C316DU/BF
S034_2752-20 GARDENA 2752-20 L-elem szelephez 1x1" belső és 1x1" külső
S004_B249DU-BLK BIKEFUN bicikli pedál JUMP alu fekete B249DU-BLK
S035_71317 B-4210 Egykezes hajtású kerekesszék jobb oldali hajtással 44cm