Yale Y150B/40/130/1 Réz számkombinációs lakat Y150B401301
sárgaréz lakattest
krómozott acél kengyel
4 tárcsás számzár
átkódolható számkombináció
10.000 kódvariáció
48 órás korrózióállósági teszt
könnyű kezelhetőség
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Számzáras |
| Kengyel vastagság: | 6 mm |
| Kengyel távolság: | 20 mm |
| Kengyel magasság: | 29 mm |
| Magasság: | 50 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Mélység: | 14 mm |
| Anyag: | Réz |
| Szín: | Réz |
| Tömeg: | 0,24 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S034_13156-20 GARDENA NatureUp! Függőleges öntözőrendszer vízcsapra 13156-20
S035_71316 B-4210 Egykezes hajtású kerekesszék jobb oldali hajtással 41cm
S034_2751-20 GARDENA 2751-20 T-elem szelephez 2 x 1" belső és 1 x 1" külső
S005_B63023000 Basi VHS 630H 30 63 hosszított kengyeles alumínium lakat B63023000