Yale Y151B/22/120/1 Króm krómozott számkombinációs lakat Y151B221201
krómozott réz lakattest
krómozott acél kengyel
3 tárcsás számzár
átkódolható számkombináció
1.000 kódvariáció
96 órás korrózióállósági teszt
könnyű kezelhetőség
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Számzáras |
| Kengyel vastagság: | 3 mm |
| Kengyel távolság: | 9 mm |
| Kengyel magasság: | 22 mm |
| Magasság: | 33 mm |
| Szélesség: | 23 mm |
| Mélység: | 10 mm |
| Anyag: | Réz |
| Szín: | Króm |
| Tömeg: | 0,05 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S035_915503 Vitea Care Umbrella gyermek kerekesszék 3-as méret 915503
S005_Y127B551291 Yale Y127B/55/129/1 Króm lamellás acél lakat Y127B551291
S005_B61513000 Basi VHS 615WH 30 hosszúkengyeles kültéri lakat B61513000
S005_BW03651 BURG WACHTER CombiLock90 40 ChromoSB számzáras lakat Combi Lock 90 40 Chromo SB
S005_Y150B221201 Yale Y150B/22/120/1 Réz számkombinációs lakat Y150B221201
S004_C316DU/BF BIKEFUN Pedál BF trekking Comfort PP, csúszásmentes kraton C316DU/BF
S034_2752-20 GARDENA 2752-20 L-elem szelephez 1x1" belső és 1x1" külső
S004_B249DU-BLK BIKEFUN bicikli pedál JUMP alu fekete B249DU-BLK
S035_71317 B-4210 Egykezes hajtású kerekesszék jobb oldali hajtással 44cm