Yale Y151B/30/125/1 Króm krómozott számkombinációs lakat Y151B301251
krómozott réz lakattest
krómozott acél kengyel
3 tárcsás számzár
átkódolható számkombináció
1.000 kódvariáció
96 órás korrózióállósági teszt
könnyű kezelhetőség
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Számzáras |
| Kengyel vastagság: | 5 mm |
| Kengyel távolság: | 14 mm |
| Kengyel magasság: | 27 mm |
| Magasság: | 43 mm |
| Szélesség: | 32 mm |
| Mélység: | 13 mm |
| Anyag: | Réz |
| Szín: | Króm |
| Tömeg: | 0,15 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S035_71339 B-4211 Egykezes hajtású kerekesszék bal oldali hajtással 50cm
S005_YTP3323501 Yale YTP3/32/350/1 Ezüst sodronyos bőrönd lakat YTP3323501
S005_B61515000 Basi VHS 615WH 50 hosszúkengyeles kültéri lakat B61515000
S005_Y150B301251 Yale Y150B/30/125/1 Réz számkombinációs lakat Y150B301251
S005_BW02181 BURG WACHTER PK3 SB csuklós biztonsági lakatpánt PK 3
S005_BW03631 BURG WACHTER CombiLock90 20 ChromoSB számzáras lakat Combi Lock 90 20 Chromo SB
S005_Y150B221201 Yale Y150B/22/120/1 Réz számkombinációs lakat Y150B221201
S004_C316DU/BF BIKEFUN Pedál BF trekking Comfort PP, csúszásmentes kraton C316DU/BF
S034_2752-20 GARDENA 2752-20 L-elem szelephez 1x1" belső és 1x1" külső
S004_B249DU-BLK BIKEFUN bicikli pedál JUMP alu fekete B249DU-BLK