Yale Y220B/51/118/1 Fekete időjárásálló acél lakat Y220B511181
lamellás acél lakattest
edzett acél kengyel
dupla acélgolyós reteszeléssel
korrózióálló belső szerkezet
védőburkolat a testen és a bilincsen
szennyeződés és a víz elleni védelem
műanyag kupak védi a kulcslyukat a nedvességtől
ideális kültéri használatra
EN 12320 szerinti II biztonsági osztály
nagyfokú védelem kengyellevágás
fúrás, maghúzás és finomnyitás ellen
120 óra korrózióállósági garancia
szélsőséges időjárási viszonyok között tesztelve
precíziós cilinderes zárszerkezet
10 000 ciklus (nyitás-zárás) garancia
maximális élettartam érdekében tesztelve
három darab kulccsal szállítjuk
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Kengyel vastagság: | 9 mm |
| Kengyel távolság: | 18 mm |
| Kengyel magasság: | 24 mm |
| Magasság: | 50 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Mélység: | 35 mm |
| Anyag: | Acél |
| Szín: | Fekete |
| Tömeg: | 0,3 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S004_PR40ST5HB95-AM PROLOGO Nyereg PR PROXIM W400 RSteel 153 HARD BLACK (7255) 7255 PR40ST5HB95-AM
S003_109736 SOYAL AR-331K-TP Kártyaolvasó és kódbillentyűzet hálózati központokhoz AR331KTP
S005_BVB50300500 Basi V55K 35/30 Nikkel gombos zárbetét fúrt kulccsal BVB50300500
S004_330-553-305 RITCHEY Kormcsapágy RI WCS A-Head 1-1/8 Fekete PRD12138 / 33-240-961 330-553-305