Yale Y227B/45/122/1 Fekete edzett acél lakat védőburkolattal Y227B451221
időjárásálló kivitel
edzett acél lakattest
speciális Boron acél kengyel
dupla acélgolyós reteszeléssel
nagy szakítószilárdság
műanyag védőburkolat és zárbetétvédelem
EN 12320 szerinti II biztonsági osztály
maximális védelem kengyellevágás
fúrás, maghúzás és finomnyitás ellen
120 óra korrózióállósági garancia
szélsőséges időjárási viszonyok között tesztelve
precíziós cilinderes zárszerkezet
10 000 ciklus (nyitás-zárás) garancia
maximális élettartam érdekében tesztelve
három darab kulccsal szállítjuk
használja Yale lánccal kombinálva
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Kengyel vastagság: | 6 mm |
| Kengyel távolság: | 20 mm |
| Kengyel magasság: | 25 mm |
| Magasság: | 47 mm |
| Szélesség: | 47 mm |
| Mélység: | 28 mm |
| Anyag: | Acél |
| Szín: | Fekete |
| Tömeg: | 0,27 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |