Yale Y300B/63/127/1 Fekete edzett acél lakat Y300B631271
edzett acél lakattest
speciális Boron acél kengyel
dupla acélgolyós reteszeléssel
nagy szakítószilárdság
EN 12320 szerinti IV biztonsági osztály
maximális védelem kengyellevágás
fúrás, maghúzás és finomnyitás ellen
240 óra korrózióállósági garancia
szélsőséges időjárási viszonyok között tesztelve
precíziós cilinderes zárszerkezet
10 000 ciklus (nyitás-zárás) garancia
maximális élettartam érdekében tesztelve
három darab kulccsal szállítjuk
használja Yale lánccal kombinálva
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Kulcsos |
| Kengyel vastagság: | 11 mm |
| Kengyel távolság: | 32 mm |
| Kengyel magasság: | 27 mm |
| Magasság: | 59 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Mélység: | 20 mm |
| Anyag: | Acél |
| Szín: | Fekete |
| Tömeg: | 0,58 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S004_NAP4TN4HB23AM PROLOGO Nyereg PR NAGO R4 PAS TIROX 147 HARD fekete NAP4TN4HB23AM
S004_VL-1221/BK BIKEFUN bicikli nyereg NYC fixie single speed fekete VL-1221/BK
S005_BVB50300500 Basi V55K 35/30 Nikkel gombos zárbetét fúrt kulccsal BVB50300500
S004_330-553-305 RITCHEY Kormcsapágy RI WCS A-Head 1-1/8 Fekete PRD12138 / 33-240-961 330-553-305