Yale YE3CB/20/121/1/BK Fekete számzáras bőrönd lakat YE3CB201211BK
alumínium lakattest
krómozott acél kengyel
48 óra korrózióállóság
három tárcsás számzár
átkódolható számkombináció
1.000 kódvariáció
könnyű kezelhetőség
ideális bőröndlakatnak
többféle színben kapható
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Számzáras |
| Kengyel vastagság: | 3 mm |
| Kengyel távolság: | 9 mm |
| Kengyel magasság: | 21 mm |
| Magasság: | 33 mm |
| Szélesség: | 21 mm |
| Mélység: | 10 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Szín: | Fekete |
| Tömeg: | 0,015 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S031_15658 Kerék első 26" DF QR disc fekete 15658
S031_23859 BRAKCO/SHIMANO NAXAVE Fékbetét 23859
S003_114023 DSC NEO PCL-422 Távoli kommunikátor modul PCL422 114023
S003_107587 ELMES ELECTRONIC WSS kültéri hang és fényjelző 107587