Yale YE3CB/20/121/1/S Ezüst számzáras bőrönd lakat YE3CB201211S
alumínium lakattest
krómozott acél kengyel
48 óra korrózióállóság
három tárcsás számzár
átkódolható számkombináció
1.000 kódvariáció
könnyű kezelhetőség
ideális bőröndlakatnak
többféle színben kapható
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Számzáras |
| Kengyel vastagság: | 3 mm |
| Kengyel távolság: | 9 mm |
| Kengyel magasság: | 21 mm |
| Magasság: | 33 mm |
| Szélesség: | 21 mm |
| Mélység: | 10 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Szín: | Ezüst |
| Tömeg: | 0,015 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S018_MC 3800 BEURER MC3800 SHIATSU Masszázs szék
S004_B107N-BLK/BF BIKEFUN Pedál Deck platform műanyag fekete
S101_78382 Discovery Crafts DHR 10 fejre rögzíthető, tölthető nagyító 78382
S052_IS9413 ISKRA ERO CSAVARHÚZÓ KÉSZLET HTS-18 - IS9413
S005_B61504000 Basi VHS 615W 40 időjárásálló lakat B61504000
S034_1340-29 GARDENA MD végcsepegtető 2l 25 db 1340-29
S101_74100 Levenhuk Zeno Read ZR16 nagyító 74100
S003_123000 Krimpelő 8-as, átmenő csatlakozókhoz 10181 123000