Yale YTP2/26/216/1G Szürke számkombinációs utazólakat YTP2262161G
Travel Sentry által jóváhagyott lakat
kulcsos nyitási lehetőség vámellenőrzéskor
biztonságos csomagátvizsgálás
közel 650 repülőtéren és
több mint 35 országban elfogadott
3 tárcsás számzár
átkódolható számkombináció
1.000 kódvariáció
könnyű kezelhetőség
ideális utazólakat
Tulajdonságok
| Zárszerkezet: | Számzáras |
| Kengyel vastagság: | 3.5 mm |
| Kengyel távolság: | 22 mm |
| Kengyel magasság: | 16 mm |
| Magasság: | 69 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Mélység: | 15 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Szürke |
| Tömeg: | 0,06 kg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |