
A Discovery Channel a glóbusz csodáival, változatosságával és szórakoztató érdekességeivel tájékoztatja, szórakoztatja és inspirálja nézőit szerte a világban. A csatorna több millió embernek ad lehetőséget a felfedezésre, a kíváncsiságuk kielégítésére – a különböző kategóriákba tartozó műsorok összeállításával, ideértve tudományt, a felfedezést, a kalandokat, a történelmet és azokat a műsorokat, amelyek segítenek betekinteni a kulisszák mögé, hogy jobban megismerjük azokat az embereket, a helyeket, a szervezeteket, amelyekkel osztozunk ezen a világban és amelyek alakítják azt.
Büszkén mutatjuk be a Discovery optika termékcsaládot, amelyet a Levenhuk gyártott és a Discovery inspirált.
A Levenhuk Discovery Crafts DGL 10 nagyítószemüveg kifejezetten azok számára tervezték, akik gyakran dolgoznak kis tárgyakkal. Kényelmesen rögzíthető a szemüvegkeretre, és három különböző nagyítású, cserélhető lencse tartozik hozzá. A lencséket nem szabad egymással kombinálni.
A lencsék polimer optikai üvegből készülnek – ez az anyag nagyfokú átlátszósággal rendelkezik, ami lehetővé teszi, hogy a tárgyak legapróbb részleteit is tisztán lázhassa. Sőt, ezek a lencsék a normál üvegből készült lencséknél sokkal kevésbé sérülékenyek: több mindent kibírnak.
A Levenhuk Discovery Crafts DGL 10 nagyítószemüveg nagyszerű ékszerek és órák készítéséhez, képzőművészeti tárgyak tanulmányozásához és elektronikus áramkörökkel való munkához. Kedvtelési és szakmai célokra egyaránt használhatók.
Főbb jellemzők:
- Nagyító cserélhető lencsékkel
- 3 nagyítás: 1,5, 2,5 és 3,5x
- A szemüvegkeretre rögzíthető csíptetős tartó
A készlet tartalma:
- Csíptetős tartó
- Cserélhető lencse – 3 db
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Discovery |
| Szavatosság | 10 év |
| EAN | 5905555002767 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 10x10x5 cm |
| Szállítási súly | 0.095 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencse, mm | 75x30 (3 db) |
| Átmérő tartomány | 50 mm—90 mm |
| Nagyítás foka, x | 1.5 — 6 |
| Nagyítás foka, x | 1,5/2,5/3,5 |
| Váz | műanyag |
| Használat | órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | szemüvegkeret |
| Kiegészítő | cserélhető lencsék |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S005_B62202000 Basi VHS 622 20 számzáras réz lakat B62202000
S006_70503/12CS Reszelő Oregon 4.8mm 3/16" 12db/doboz 70503/12CS
S040_11.0.0549.00 Reggeliző asztal összecsukható G505
S018_MG202 Beurer MG 202 Shiatsu ülésfeltét MG202
S003_109432 VDS KIT LINEAR 11-400 Kétszárnyú kapunyitó szett
S034_2783-20 GARDENA 2783-20 Sarok elem25 mm x 3/4" külső menettel
S100_639084 G21 350 kg raktárkocsi 639084
S018_MC 3800 BEURER MC3800 SHIATSU Masszázs szék
S004_B107N-BLK/BF BIKEFUN Pedál Deck platform műanyag fekete
S101_78382 Discovery Crafts DHR 10 fejre rögzíthető, tölthető nagyító 78382