
A Discovery Channel a glóbusz csodáival, változatosságával és szórakoztató érdekességeivel tájékoztatja, szórakoztatja és inspirálja nézőit szerte a világban. A csatorna több millió embernek ad lehetőséget a felfedezésre, a kíváncsiságuk kielégítésére – a különböző kategóriákba tartozó műsorok összeállításával, ideértve tudományt, a felfedezést, a kalandokat, a történelmet és azokat a műsorokat, amelyek segítenek betekinteni a kulisszák mögé, hogy jobban megismerjük azokat az embereket, a helyeket, a szervezeteket, amelyekkel osztozunk ezen a világban és amelyek alakítják azt.
Büszkén mutatjuk be a Discovery optika termékcsaládot, amelyet a Levenhuk gyártott és a Discovery inspirált.
A Levenhuk Discovery Crafts DGL 20 nagyítószemüveg tökéletes eszköz olyan kézműves munkákhoz és hobbikhoz, amelyeknél a legapróbb részletekre is figyelni kell. 20-szoros nagyítást nyújtanak, rövid a fókusztávolságuk, és a szemüvegkeretnek köszönhetően szabadon maradhat a kéz. A nagyító használható ékszerek és műtárgyak felbecslésénél, illetve óraszerkezetek, elektronikus áramköri lapok, makettek és még sok más vizsgálatához.
A nagyítószemüvegben egy (a bal és a jobb szemhez is használható) szemlencse van, amely a keret mentén elcsúsztatható jobbra és balra. A lencsét teljesen el is lehet távolítani (fel kell hajtani), ha nincs rá szükség, mert a tárgyat nagyítás nélkül szeretné megtekinteni.
A lencse polimer optikai üvegből készült, éles, tiszta képe a tárgyak apró részleteit is világosan megmutatja. A nagyító LED-es világítása tökéletesen megvilágítja a munkaterületet. A megvilágítás szöge állítható; a világításhoz elemek szükségesek.
Főbb jellemzők:
- Egyszemű nagyító kis tárgyak megtekintéséhez
- A lencse a jobb és a bal szemhez is használható, de teljesen el is távolítható
- Az optika polimer optikai üvegből készült; 20x nagyítású
- Beépített állítható szögű megvilágítás
- Elemről működik
A készlet tartalma:
- Nagyítószemüveg
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Discovery |
| Szavatosság | 10 év |
| EAN | 5905555002774 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 15x5x5 cm |
| Szállítási súly | 0.06 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 15 |
| Átmérő tartomány | legfeljebb 50 mm |
| Nagyítás foka, x | 20 |
| Nagyítás foka, x | 20 |
| Váz | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 2 db CR1620 típusú elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | szemüvegkeret |
| Kiegészítő | fém szemüvegkeret |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S101_74076 Levenhuk Zeno Refit ZF19 nagyító 74076
S006_70505/12CS Reszelő Oregon 5.2mm 13/64" 12db/doboz 70505/12CS
S003_109432 VDS KIT LINEAR 11-400 Kétszárnyú kapunyitó szett
S034_2783-20 GARDENA 2783-20 Sarok elem25 mm x 3/4" külső menettel
S100_639084 G21 350 kg raktárkocsi 639084
S018_MC 3800 BEURER MC3800 SHIATSU Masszázs szék
S004_B107N-BLK/BF BIKEFUN Pedál Deck platform műanyag fekete
S101_78382 Discovery Crafts DHR 10 fejre rögzíthető, tölthető nagyító 78382
S052_IS9413 ISKRA ERO CSAVARHÚZÓ KÉSZLET HTS-18 - IS9413