
A Discovery Channel a glóbusz csodáival, változatosságával és szórakoztató érdekességeivel tájékoztatja, szórakoztatja és inspirálja nézőit szerte a világban. A csatorna több millió embernek ad lehetőséget a felfedezésre, a kíváncsiságuk kielégítésére – a különböző kategóriákba tartozó műsorok összeállításával, ideértve tudományt, a felfedezést, a kalandokat, a történelmet és azokat a műsorokat, amelyek segítenek betekinteni a kulisszák mögé, hogy jobban megismerjük azokat az embereket, a helyeket, a szervezeteket, amelyekkel osztozunk ezen a világban és amelyek alakítják azt.
Büszkén mutatjuk be a Discovery optika termékcsaládot, amelyet a Levenhuk gyártott és a Discovery inspirált.
A Levenhuk Discovery Crafts DHD 10 fejre rögzíthető nagyító optikai nagyító ékszer- és órakészítéshez. Kényelmes, méretre állítható fejpánttal rögzül a fejre, négy különböző nagyítást biztosít, gyenge fényviszonyok esetére világítással rendelkezik. Nagyszerű választás professzionális munkához vagy apró tárgyak kezelését igénylő hobbihoz.
Az optikai rendszer három lencsét tartalmaz: két téglalap alakú lencsét (mindkettő egymás után szerelve) és egy kör alakú, felhajtható kivitelű lencsét. A lencsék kombinálhatók egymással, ami különböző nagyításokat tesz lehetővé. Az optika anyaga polimer optikai üveg, amely tiszta és kontrasztos képet biztosít elmosódás és geometriai torzítás nélkül. Nagyon tartós anyag, ellenáll a véletlen károsodásoknak.
A világítás működtetéséhez elemekre van szükség.
Főbb jellemzők:
- Nagyító precíziós munkához
- Lencsék: két fő lencse, egy felhajtható lencse a jobb szemre
- 4 nagyítási fokozat; polimer optikai üvegből készült optika
- Az erős világítás elemmel működik
- Állítható fejpánt
A készlet tartalma:
- Nagyító
- Kiegészítő lencsék – 2 db. (elő-szerelt)
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Discovery |
| Szavatosság | 10 év |
| EAN | 5905555002828 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 20x18x7 cm |
| Szállítási súly | 0.22 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencse, mm | 87x30 (2 db) |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 28 |
| Átmérő tartomány | 50 mm—90 mm |
| Nagyítás foka, x | 1.5 — 8 |
| Nagyítás foka, x | 1,5/3/6,5/8 |
| Váz | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 4 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | fejrész |
| Kiegészítő | 4 nagyítási fokozat |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S032_3217482 JKH Lecsavarozható oszloptalp állítható szintezős 3217482
S060_HECHT060102 HECHT060102 Medence porszívó fej oldalkefékkel
S052_YT-2037 YATO Oldalcsípő fogó 180 mm - YT-2037
S032_6700112 JKH Gumicsizma fekete 40-es 6700112
S032_8826029 LIFETIME Kosárlabda palánk 112 cm falra/plafonra WALL 8826029
S101_78381 Discovery Crafts DNK 20 nyakra szerelhető nagyító 78381
S004_30-311-114 RITCHEY CLASSIC Road ezüst kormány 44x31,8mm 30-311-114
S052_1000644 FISKARS QuikFit fém lombseprű fej 135201 1000644
S003_109943 VDS PI-GI Esőérzékelő redőnymotor vezérlésekhez PIGI
S004_YW-456 BIKEFUN Szerszám Y kulcs 4/5/6 mm YW-456
S003_103524 FEIHUA FT-921R Csavartérpáros aktív jelátalakító vevő
S031_99964 Gumibetét 47912-913 szerelőfejhez 99964