Az összes mérés a True RMS módszerrel, vagyis a valós négyzetes középértékkel történik, ami növeli a pontosságot. Egyenáram mérésekor a DCA nullázási funkció segítségével kiegyenlítheti a mágneses remanenciát. A készülék intelligens, azaz teljesen automatikus üzemmódban képes érzékelni és mérni a bejövő jelet: A Smart funkció a szakadásvizsgálatra, valamint a feszültség és ellenállás mérésére szolgál.
A szakadásvizsgálat funkció diagnosztikai célokra használható; segítségével ellenőrizheti az elektromos áramkört, valamint észlelheti a nyitott és rövidre zárt áramköröket. A diódahibák meghatározására külön tesztfunkció áll rendelkezésre. A lakatfogó veszélyes feszültséget jelző érzékelőként is használható: Az NCV-funkció a rejtett vezetékek és elektromos aljzatok megtalálásához szükséges. Fázisérzékelő funkció is rendelkezésre áll.
A készülék kompakt, kiválóan alkalmas nehezen hozzáférhető helyeken való munkavégzésre, és beépített zseblámpával rendelkezik. Elemmel működik.
Főbb jellemzők:
- Váltakozó és egyenáram mérése
- További mérési funkciók: ellenállásmérés, feszültségmérés, kapacitásmérés, frekvenciamérés, munkaciklusmérés, hőelem
- Smart funkció: automatikus működés a szakadásvizsgálati, ill. ellenállás- és feszültségmérési üzemmódok esetén
- NCV (veszélyes feszültség érzékelése), szakadásvizsgálat (áramköri folytonosság érzékelése), diódateszt, fázisérzékelés funkció
- Az adattartás funkció és a minimális/maximális értékeket tároló memória leegyszerűsíti a mérési eredményekkel végzett munkát
- Beépített zseblámpa a sötét helyeken való munkavégzéshez
A készlet tartalma:
- Lakatfogó
- Mérőszondák
- Tok
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555017488 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 23x12x5 cm |
| Szállítási súly | 0.455 kg |
| A mérési határérték kiválasztása | automata |
| Alapfunkciók | ellenállásmérés, feszültségmérés, frekvenciamérés, hőelem, kapacitásmérés, munkaciklusmérés, áramerősség-mérés |
| DC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 600 mV/6 V/60 V/600 V: hiba ±(0,5%+5) |
| AC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 600 mV/6 V/60 V/600 V: hiba ±(0,8%+5) |
| DC áramerősség mérési határérték | 60/600 A: hiba ±(2,5%+5) |
| AC áramerősség mérési határérték | 60/600 A: hiba ± (2,5%+5) |
| Ellenállás mérési határérték | 600 Ω/6 kΩ/60 kΩ/600 kΩ/6 MΩ/60 MΩ: hiba ±(1,0%+5) |
| Kapacitásmérési határérték | 6 nF/60 nF/600 nF/6 μF/60 μF/600 μF/6 mF/60 mF: hiba ±(4,0%+5) |
| Frekvenciamérési határértékek | 100 Hz/1000 Hz/10 kHz/100 kHz/1 MHz/10 MHz: hiba ±(1,0%+3) |
| Munkaciklus méréstartomány | 1–99%: hiba ±(3,0%+3) |
| Kábelér-térképezés | yes |
| Szakadásvizsgálat | +, ellenállásmérési üzemmóddal (600 Ω) kombinálva |
| Dióda teszt | yes |
| Érintés nélküli feszültségérzékelés (NCV érzékelés) | yes |
| True RMS | yes |
| Tartás funkció | yes |
| Határérték funkció (Min/Max) | yes |
| DCA nullázás | yes |
| Automatikus felismerés funkció (Smart) | + (csak DC és AC feszültség, ellenállás és szakadásvizsgálat esetén) |
| Fázisérzékelő (Live) | yes |
| Túlfeszültség kategória | CAT III 600 V |
| Kijelző visszaszámláló | 6000 |
| Kijelző háttérfény | yes |
| Grafikus skála | yes |
| Zseblámpa | yes |
| Biztonsági szabványok | EN61010-1,-2-030; EN61010-2-033; EN61326-1 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -40 — 1000 |
| Tápellátás | 3 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | yes |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S004_15600 SIGMA Lámpa Sigma hátsó Buster RL150 15600
S031_48242 Ostand kerékpár oldaltámasz állítható 48242
S100_639289 G21 Element Square virágcserép 50x25x50cm 639289
S004_384-508-105 RITCHEY bicikli kormány markolat TRAIL LOCKING fekete
S003_106029 UPS 12V 12Ah Zselés ólom akkumulátor
S052_1052183 Fiskars FiberComp öntözőfej, 3 funkciós - 1052183
S052_1020215 Fiskars IsoCore™ általános kalapács, XL - 1020215
S040_02.6.0233.00 Magasságmérő falra szerelhető
S003_123425 SOYAL AR-837EBR Önálló beléptetés vezérlő fekete 123425
S005_PI0316 PICCO Cadiz reklámanyag tartó fehér
S003_107091 ELDES ESIM264 6 zónás bővíthető riasztóközpont panel ESIM 264
S019_113281 AL-KO Akku töltő 36V/3A 113281