| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555017495 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 29x14x6 cm |
| Szállítási súly | 0.665 kg |
| A mérési határérték kiválasztása | automata, kézi |
| Alapfunkciók | ellenállásmérés, feszültségmérés, frekvenciamérés, hőelem, kapacitásmérés, munkaciklusmérés, áramerősség-mérés |
| DC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 600 mV/6 V/60 V/600 V/1000 V: hiba ±(0,5%+3) |
| AC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 600 mV/6 V/60 V/600 V/750 V: hiba ±(0,8%+3) |
| DC áramerősség mérési határérték | 60/600/1000 A: hiba ±(2,5%+5) |
| AC áramerősség mérési határérték | 60/600/1000 A: hiba ±(2,5%+5) |
| Ellenállás mérési határérték | 600 Ω/6 kΩ/60 kΩ/600 kΩ/6 MΩ/60 MΩ: hiba ±(0,8%+3) |
| Kapacitásmérési határérték | 10 nF/100 nF/1 μF/10 μF/100 μF/1 mF/10 mF/100 mF: hiba ±(3,0%+3) |
| Frekvenciamérési határértékek | 10 Hz/100 Hz/1 kHz/10 kHz/100 kHz/1 MHz/10 MHz: hiba ±(0,5%+5) |
| Munkaciklus méréstartomány | 1–99%: hiba ±(1,0%+2) |
| Folytonossági teszt | yes |
| Dióda teszt | yes |
| Érintés nélküli feszültségérzékelés (NCV érzékelés) | yes |
| True RMS | yes |
| Tartás funkció | yes |
| Határérték funkció (Min/Max) | yes |
| Relatív érték mérése (REL) | yes |
| DCA nullázás | yes |
| Alacsony impedanciájú (LowZ) feszültségmérés | yes |
| Frekvencia-átalakítás (VFD) | yes |
| Bekapcsolási túláram mérése (INRUSH) | yes |
| Túlfeszültség kategória | kat. III (1000 V), kat. IV (600 V) |
| Kijelző visszaszámláló | 6000 |
| Kijelző háttérfény | yes |
| Zseblámpa | yes |
| Biztonsági szabványok | EN61010-1,-2-030 EN61010-2-033 EN61326-1 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | −40… +1000 °C: hiba ±(1,0%+2) |
| Tápellátás | 3 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | yes |