Az Ermenrich PL30 optikai szintező két egymástól távol lévő pont közötti függőleges szintet (magasságkülönbséget), vízszintes síkban lévő szögeket, valamint egy adott tárgy távolságát mérő eszköz. A 32x-es nagyításnak köszönhetően a szintezőrúd milliméteres skálája akár 50 méteres távolságból is látható. Az „E” metrikus beosztás a teljes munkatávolságon – akár 120 méterig – látható. Az optikai szintező kompenzátorral rendelkezik, amely automatikusan igazítja a célvonalat, megkönnyítve és kényelmesebbé téve ezáltal a munkát. A kompenzátor robusztus és mérési pontossága magas.
Az optikai szintező kiválóan alkalmas építőipari, tájépítészeti és földmérési munkákhoz. Használható professzionális célokra (nagy épületek és létesítmények építése, talapzatok kijelölése), valamint a mindennapi háztartási feladatok megoldására (talajegyengetés, kerítésépítés, üvegház telepítése). A készülék robusztus és fröccsenésálló. A készlet beállító szerszámokat tartalmaz.
Megjegyzés: Az optikai szintezővel történő méréshez szintezőrúd és háromlábú állvány (nem tartozék) szükséges.
Legfontosabb jellemzők:
- Optikai, kompenzátorral
- Megfigyelt célpont egyenes képe
- Nagyítás – 32x, lencseátmérő – 36 mm
- Vízálló
- M16-os vagy 5/8"-os háromlábú állványmenet
A készlet tartalma:
- Optikai szintező
- Beállító csap
- Imbuszkulcs
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555021782 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 29x20x19 cm |
| Szállítási súly | 2.135 kg |
| Szintező típusa | optikai |
| Kompenzátor típusa | légcsillapítás |
| Nagyítás foka, x | 32 |
| Munkatávolság | 120 m |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 36 |
| A megfigyelt célpont képe | egyenes |
| Látómező, ° | 1°30' |
| Közelfókusz, m | 0.3 |
| Egyedi mérés magassági pontossága | 1,6 mm/30 m |
| Szabványos eltérés 1 km-enként (dupla szintezés), mm | 1 |
| Kompenzátor üzemi tartománya, szögperc | ±15 |
| Célvonal-beállítás pontossága, szögmásodperc | ±0.3 |
| Kompenzátor zár | yes |
| Stadia arány | 100 |
| Vízszintes kör | 1° vagy 1 gon |
| A buborék érzékenysége | 8'/2 mm |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
| Vízálló | IP-54, fröccsenésálló |
| Állvánnyal is használható | M16 vagy 5/8" |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_MOG746/R MOG746/R fűnyírókés 74 cm T 750
S003_102836 6U-III rack szekrény GQ300-6 102836
S101_84638 Ermenrich PLUS LN40 lézeres szintező 84638
S006_91P056E OREGON 91P056E láncfűrész lánc 3/8-1,3-56
S006_MOG508/R MOG508/R fűnyírókés 39cm CASTELGARDEN
S004_01PPS00001 BELLELLI Gyermekülés hátsó Pepe Standard kék 01PPS00001
S006_MOG509/R MOG509/R fűnyírókés 44cm CASTELGARDEN
S035_930030 Meyra Medical csuklórögzítő 930030
S004_BWAX1500 KMC Lánckenő KMC Go Wax 150 ML BWAX1500
S006_MOG112/R MOG112R fűnyírókés 52 cm VIKING bal oldali
S006_MOG970/R MOG970/R fűnyírókés BOSCH Power-Trak Qualcast 34cm