| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555017525 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 23x12x5 cm |
| Szállítási súly | 0.335 kg |
| Típus | anemométer |
| Beépített funkciók | higrométer, hőmérő, szélmérő |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | 0% és 99% között |
| Mérési felbontás | 0,1% |
| Pontosság | ±5% |
| Pontosság | ±5% |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány | –20 °C és +60 °C között |
| Nedves hőmérsékletmérési tartomány | –50 °C és +60 °C között |
| Harmatponti hőmérsékletmérési tartomány | –20 °C és +60 °C között |
| Mérési felbontás | 0,1 |
| Pontosság | ±1,5 °C |
| Pontosság | ±1,5 °C |
| === Elválasztójel === | Szélmérő (szélsebesség) |
| Mértékegységek | CFM, csomó, fpm, ft/s, km/h, m/s, mph |
| Mérési tartomány | 0,4–30 m/s 1,4–108 km/h 1,3–98,50 ft/s 0,8–58,3 csomó 0,9–67,1 mph 78–5900 fpm 0–9999 CFM |
| Mérési felbontás | 0,01–0,1 (a mértékegységektől függően) |
| Pontosság | ±(2%+0,5 m/s) ±(2%+1,8 km/h) ±(2%+1,6 ft/s) ±(2%+1 csomó) ±(2%+1,1 mph) ±(2%+10 fpm) |
| Pontosság | ±(2%+0,5 m/s), ±(2%+1 csomó), ±(2%+1,1 mph), ±(2%+1,6 ft/s), ±(2%+1,8 km/h), ±(2%+10 fpm) |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Tartás funkció | yes |
| Határérték funkció (Min/Max) | yes |
| Átl. mérése | yes |
| Képernyő | színes |
| Kijelző háttérfény | yes |
| Kijelző visszaszámláló | 9999 |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Tápellátás | 3 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Automatikus kikapcsolás | yes |
| Biztonsági szabványok | EN61326-1 |
| Portok | USB |