Az Ermenrich Wett MW40 egy olyan nedvességérzékelő (nedvességmérő), amely tű nélküli, vagyis a mérés során nem károsítja a mért anyag felületét. Az eszköz fából, gipszkartonból, betonból stb. készült anyagokon működik. Tökéletes mindennapi használatra, lakásban vagy vidéki házban zajló javítási munkálatokra, valamint az építőiparban és a gyártásban, amennyiben meg kell mérni az anyagok, szerkezetek és termékek nedvességtartalmát.
Az eszköz hordozható, a mért értékek a beépített képernyőn jelennek meg. Nemcsak pontosan megmérheti a nedvességtartalmat, hanem azt is ellenőrizheti, hogy az adott anyag megfelel-e a vonatkozó kritériumoknak. A képernyő tetején egy színsáv található. A zöld zóna alacsony nedvességszintet jelez, a sárga zóna azt mutatja, hogy a szint megemelkedett, a piros zóna pedig magas értéket jelent.
A szabályozó elemek alul találhatók meg. A nedvességérzékelő elemmel működik. Automatikus kikapcsoló funkcióval is rendelkezik.
Főbb jellemzők:
- A nedvességtartalom tű nélküli érzékelése
- Monokróm képernyő színsávval, amely az átlagos nedvességszintet mutatja
- Hordozható kialakítás – könnyen magával viheti a raktárba, a gyártási területre vagy az építkezésre
- Intuitív szabályozó elemek, elemmel történő működtetés, automatikus kikapcsolás
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555021348 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 17x8x4 cm |
| Szállítási súly | 0.18 kg |
| Anyagok | bambusz, beton, fa, gipszkarton, karton, pamut |
| Típus | nedvességérzékelő |
| Kialakítás | érintésmentes |
| === Elválasztójel === | Nedvességérzékelő (anyagok nedvességtartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | fal: 0–20%; kőfal: 0–33%; puhafa: 0–60%; keményfa: 0–36%; mérési mélység: 5 cm |
| Mérés pontossága | ±4% |
| Mérési felbontás | 0,1% |
| Fasűrűség | 9 szint |
| === Elválasztójel === | Főbb jellemzők |
| Képernyő típusa | egyszínű |
| Tápellátás | 3 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | 0 — 40 |
| Automatikus kikapcsolás | 5 perc |
| Kiegészítő | alacsony töltésszint jelzése |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S101_76827 Levenhuk LabZZ DM200 LCD digitális mikroszkóp 76827
S004_384-508-301 RITCHEY bicikli kormány markolat WCS 125mm/szivacs piros
S101_70227 Levenhuk Rainbow 2L mikroszkóp Lime színben 70227
S003_107434 Global Fire VULCAN2AS Analóg címezhető hangjelző 107434
S006_S-506110/1 Stopkapcsoló Husqvarna 480 utángyártott S-506110/1
S101_84543 Ermenrich Reel WM20 digitális földmérő kerék 84543
S003_100195 SATEL INTEGRA64 16/64 zónás riasztóközpont és beléptetőrendszer
S031_34300 Velotech Pro első lámpa akkuval 1500L 34300
S004_330-553-308 RITCHEY Kormánycsapágy WCS Felső Drop In 8,3 mm 33-300-232
S040_06.1.5343.00 TENS Elektróda párna pár AD2040 Pangao Atlasz ESG tens készülékhez PG476
S003_105374 OUDE 5034AW Hidraulikus ajtóbehúzó csuklókar ezüst