| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555017594 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 17x11x5 cm |
| Szállítási súly | 0.35 kg |
| A mérési határérték kiválasztása | automata |
| Alapfunkciók | ellenállásmérés, feszültségmérés, frekvenciamérés, kapacitásmérés, munkaciklusmérés, áramerősség-mérés |
| DC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 400 mV/4 V/40 V/400 V/600 V: hiba ±(0,5%+3) |
| AC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 400 mV/4 V/40 V/400 V/600 V: hiba ±(1,0%+3) |
| DC áramerősség mérési határérték | 10 A: hiba ±(2,0%+3), 400 µA/4000 µA/40 mA/400 mA: hiba ±(1,2%+3) |
| AC áramerősség mérési határérték | 10 A: hiba ±(2,0%+3), 400 µA/4000 µA/40 mA/400 mA: hiba ±(1,5%+3) |
| Ellenállás mérési határérték | 400 Ω/4 kΩ/40 kΩ/400 kΩ/4 MΩ/40 MΩ: hiba ±(1,0%+3) |
| Kapacitásmérési határérték | 10 nF/100 nF/1 µF/10 µF/100 µF/1 mF/10 mF: hiba ±(4,0%+5), 100 mF: hiba ±(5,0%+5) |
| Frekvenciamérési határértékek | 10 Hz/100 Hz/1 kHz/10 kHz/100 kHz/1 MHz/10 MHz: hiba ±(1,0%+3) |
| Munkaciklus méréstartomány | 1–99%: hiba ±(3,0%+3) |
| Folytonossági teszt | yes |
| Dióda teszt | yes |
| Érintés nélküli feszültségérzékelés (NCV érzékelés) | yes |
| True RMS | yes |
| Átviteli kapacitás | 40–1 kHz |
| Tartás funkció | yes |
| Határérték funkció (Min/Max) | + (csak maximumok) |
| Elemteszt (1,5 V/9 V) | yes |
| Túlfeszültség kategória | CAT III 600 V |
| Képernyő | LCD |
| Kijelző visszaszámláló | 4000 |
| Kijelző háttérfény | yes |
| Zseblámpa | yes |
| Biztonsági szabványok | EN61010-1,-2-030 EN61010-2-033 EN61326-1 |
| Tápellátás | 2 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | yes |