Az Ermenrich Zing TC19 digitális multiméter elengedhetetlen eszköz a professzionális villanyszerelők napi munkája során. A mindennapi életben is segít az elektromos készülékek és a vezetékek tesztelésében, és képes megtalálni az autó elektromos rendszerén belüli hibákat. Kompakt és rendkívül könnyű kialakítása megkönnyíti a hordozást, az egyszerű kezelőszervek pedig megkönnyítik a rutinmunkát. A multiméter nagy mérési pontosságot biztosít, hiszen True RMS számításokat használ.
A multiméter méri a feszültséget, az ellenállást, az áramerősséget, a frekvenciát, a kapacitást és a munkaciklust. További funkciói közé tartozik a hálózatok nyitott vagy rövidre zárt áramköreire irányuló tesztelése, a diódateszt, az érintésmentes feszültség-érzékelés (NCV) és a fázisérzékelés. A Smart funkció megkönnyíti az elektromos jel alapvető jellemzőinek mérését. A tartás funkció akkor hasznos, ha szeretné „befagyasztani” a képernyőn megjelenő értékeket, hogy később meg tudja nézni azokat.
A készülék monokróm képernyővel rendelkezik, amely megjeleníti a grafikus skálát és a leolvasott értékeket. A multiméter zseblámpával rendelkezik, így gyenge fényviszonyok mellett és elektromos elosztószekrényeken is dolgozhat. Az eszköz standard elemekkel működik. Az energiatakarékos használat érdekében automatikusan kikapcsol, ha hosszabb ideig nem használják.
Főbb jellemzők:
- Multifunkcionális, digitális multiméter
- A következő funkciókat ötvözi: feszültségmérés, áramerősség-mérés, ellenállásmérés, kapacitásmérés, frekvenciamérés és munkaciklusmérés
- Fázisérzékelés, diódateszt, NCV-funkció, szakadásvizsgálat, True RMS számítások
- Kiegészítő grafikus skála a képernyő könnyű leolvasásához
- Hagyományos elemekkel működik
A készlet tartalma:
- Digitális multiméter
- Mérőszondák
- Tok
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555017631 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 17x10x5 cm |
| Szállítási súly | 0.29 kg |
| A mérési határérték kiválasztása | automata |
| Alapfunkciók | ellenállásmérés, feszültségmérés, frekvenciamérés, kapacitásmérés, munkaciklusmérés, áramerősség-mérés |
| DC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 60 mV/600 mV/6 V/60 V/600 V: hiba ±(0,5%+3) |
| AC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 60 mV/600 mV/6 V/60 V/600 V: hiba ±(1,0%+3) |
| DC áramerősség mérési határérték | 6000 µA/60 mA/600 mA: hiba ±(1,2%+5) |
| AC áramerősség mérési határérték | 6000 µA/60 mA/600 mA: hiba ±(1,5%+5) |
| Ellenállás mérési határérték | 600 Ω/6 kΩ/60 kΩ/600 kΩ/6 MΩ/60 MΩ: hiba ±(1,0%+5) |
| Kapacitásmérési határérték | 6 nF/60 nF/600 nF/6 μF/60 μF/600 μF/6 mF/60 mF: hiba ±(4,0%+5) |
| Frekvenciamérési határértékek | 10 Hz/100 Hz/1000 Hz/10 kHz/100 kHz/1000 kHz/10 MHz: hiba ±(1,0%+5) |
| Munkaciklus méréstartomány | 1–99%: hiba ±(3,0%+5) |
| Folytonossági teszt | yes |
| Dióda teszt | yes |
| Érintés nélküli feszültségérzékelés (NCV érzékelés) | yes |
| True RMS | yes |
| Tartás funkció | yes |
| Automatikus felismerés funkció (Smart) | + (csak DC és AC feszültség, ellenállás és szakadásvizsgálat esetén) |
| Fázisérzékelő (Live) | yes |
| Túlfeszültség kategória | CAT III 600 V |
| Kijelző visszaszámláló | 6000 |
| Kijelző háttérfény | yes |
| Grafikus skála | yes |
| Zseblámpa | yes |
| Biztonsági szabványok | EN61010-1,-2-030; EN61010-2-033; EN61326-1 |
| Tápellátás | 2 db CR2032 típusú elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | yes |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_125143 PARADOX SP7000+ és K32LCD+ 125143
S003_101974 EVKT Lakáskészülék panel digitális központokhoz
S003_122086 KINGSTON microSDHC 128GB SDCS2/128GB 122086
S003_102637 NEOS LCM kétsoros LCD kijelző
S003_124681 EDS AS208-SFP T Álsziréna 124681
S003_102179 GG ROLLER Egymotoros vezérlő tolókapukhoz
S003_116476 16 infrakamerás megfigyelőrendszer CP PLUS AHD 116476
S032_8960529 JKH Villásdugó kapcsolóval 8960529
S003_127382 1x2x0.8 180 tűzálló kábel 100m 127382
S003_125220 FARFISA FC32P Kódzár 125220