| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555017662 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 18x10x6 cm |
| Szállítási súly | 0.425 kg |
| A mérési határérték kiválasztása | automata |
| Alapfunkciók | ellenállásmérés, feszültségmérés, frekvenciamérés, hőelem, kapacitásmérés, munkaciklusmérés, áramerősség-mérés |
| DC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 60 mV/600 mV/6 V/60 V/600 V: hiba ±(0,5%+3) |
| AC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 6/60/600 V: hiba ±(0,8%+3) |
| DC áramerősség mérési határérték | 600 mA/10 A: hiba ±(1,2%+3) |
| AC áramerősség mérési határérték | 600 mA/10 A: hiba ±(1,5%+3) |
| Ellenállás mérési határérték | 600 Ω/6 kΩ/60 kΩ/600 kΩ/6 MΩ/60 MΩ: hiba ±(1,0%+3) |
| Kapacitásmérési határérték | 6 nF/60 nF/600 nF/6 µF/60 µF/600 µF/6 mF/60 mF: hiba ±(3,0%+5) |
| Frekvenciamérési határértékek | 60 Hz/600 Hz/6 kHz/60 kHz/600 kHz/6 MHz/10 MHz: hiba ±(1,0%+3) |
| Munkaciklus méréstartomány | 1–99%: hiba ±(3,0%+3) |
| Kábelér-térképezés | yes |
| Szakadásvizsgálat | +, ellenállásmérési üzemmóddal (<50 Ω) kombinálva |
| Diódateszt | + (0–3V) |
| Érintés nélküli feszültségérzékelés (NCV érzékelés) | yes |
| True RMS | yes |
| Tartás funkció | yes |
| Automatikus felismerés funkció (Smart) | + (csak DC és AC feszültség, ellenállás és szakadásvizsgálat esetén) |
| Fázisérzékelő (Live) | yes |
| Túlfeszültség kategória | CAT III 600 V |
| Képernyő | VA |
| Kijelző visszaszámláló | 6000 |
| Kijelző háttérfény | yes |
| Grafikus skála | yes |
| Zseblámpa | yes |
| Biztonsági szabványok | EN61010-1,-2-030 EN61010-2-033 EN61326-1 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -40 — 1000 |
| Tápellátás | 4 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | yes |