A Levenhuk 5ST mikroszkóp 6,3 hüvelykes munkatávolsága lehetővé teszi a tárgyakról készült 3D képek készítését széles mérettartományban. A mikroszkóp számos különböző tudományterületen és ipari szegmensben használható, de akár otthoni mérésekhez is megfelelő viszonylag nagy és szabványos méretű mintákhoz. A sztereomikroszkópok funkcióival felvértezett Levenhuk 5ST lehetővé teszi a kiváló minőségű 3 dimenziós képek készítését a megfigyelt tárgyakról, ami nemcsak a minták alaposabb tanulmányozásához, de azok leméréséhez is használható.
A 2-szeres és 4-szeres nagyítású objektívlencsékkel és a készletben található két széles látószögű 10x szemlencsével a Levenhuk 5ST mikroszkóp 20-40-szeres teljes nagyítást tesz lehetővé. A kép fókuszálásához a durva fókusz-állító gombot használhatja.
A mikroszkóp fejrészének pupillatávolsága 2,1 és 3 hüvelyk közötti értékre állítható, így a Levenhuk 5ST remekül tud alkalmazkodni a megfigyelő igényeihez.
A Levenhuk 5ST mikroszkóp nemcsak kiváló minőséget, részletes képeket és pontos méréseket biztosít, hanem még kényelmesebb megfigyelést is nyújt. 60 fokban döntött kétszemes fejrésszel, felső és alsó világítással, csíptetőkkel ellátott tárgyasztallal, és kétoldalas fekete-fehér tárgyasztal lemezzel rendelkezik.
Jellemzők:
- Sztereomikroszkóp
- Nagy munkatávolság
- Kényelmes, kétszemlencsés fejrész
- LED-világítás
- Elemes
- A tárolótok a csomag része
A készlet tartalma:
- Levenhuk sztereomikroszkóp
- Binokuláris fej
- 10-szeres nagyítási fokú szemlencse - 2 db
- Két objektívlencse: 2x, 4x
- Szilikon tok
- Matt üveg tárgyasztal
- Kétoldalas fekete és fehér tárgyasztallemez
- Gumi szemkagylók
- Használati útmutató és élettartam garancia
Vigyázat: Kérjük, a megfelelő feszültséggel kapcsolatban nézze meg a műszaki leírást, és soha ne próbálja meg a 110 V-os eszközt 220 V-os aljzathoz csatlakoztatni (és fordítva) átalakító használata nélkül. Ne feledje, hogy az Egyesült Államokban és Kanadában a hálózati feszültség 110 V, míg a legtöbb európai országban 220-240 V.
Mutatunk néhány dolgot, amelyeket egy mikroszkóp alatt láthat:





| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555004532 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 35x27x49 cm |
| Szállítási súly | 5.15 kg |
| Típus | sztereó/műszeres |
| Mikroszkóp fejrész típusa | binokuláris |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Fejrész | rögzített (nem forgatható) |
| Fej dőlésszöge | 30° |
| Nagyítás foka, x | 20 — 40 |
| Nagyítási tartomány | akár 200-szoros |
| Szemlencsecső átmérője, mm | 30.5 |
| Szemlencsék | WF10x (2 db) |
| Objektívek | 2x—4x (nagyítás) |
| Munkatávolság, mm | 160 |
| Pupillatávolság (PD), mm | 54 — 76 |
| Tárgyasztal, mm | Ø93 |
| Tárgyasztal mozgatási tartomány, fókuszálási szerkezettel, mm | rögzített |
| Tárgyasztal | csíptetőkkel, két lemez: fekete és fehér kétoldalas, valamint matt üveg |
| Fókusz | durva (100 mm) |
| Váz | fém |
| Megvilágítás | LED |
| Fényerősség-szabályozás | yes |
| Tápellátás | 220 V/50 Hz |
| Felhasználói szint | kezdők |
| Az összeszerelés és a telepítés nehézségi szintje | rendkívül egyszerű |
| Használat | alkalmazott kutatás |
| Fényforrás elhelyezkedése | két helyen |
| Vizsgálati módszer | világos látótér |
| Tok/doboz/táska a készletben | porvédő |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S003_105381 OUDE 7022AW Hidraulikus ajtóbehúzó csuklókar ezüst
S032_3286586 JKH zárbetét 50/40mm 3 kulcs nikkel 3286586
S004_BRRIDER550D BRYTON Computer Bryton Rider 550 D GPS komputer szett BRRIDER550D
S101_76827 Levenhuk LabZZ DM200 LCD digitális mikroszkóp 76827
S004_384-508-301 RITCHEY bicikli kormány markolat WCS 125mm/szivacs piros
S101_70227 Levenhuk Rainbow 2L mikroszkóp Lime színben 70227
S003_107434 Global Fire VULCAN2AS Analóg címezhető hangjelző 107434
S006_S-506110/1 Stopkapcsoló Husqvarna 480 utángyártott S-506110/1
S101_84543 Ermenrich Reel WM20 digitális földmérő kerék 84543
S003_100195 SATEL INTEGRA64 16/64 zónás riasztóközpont és beléptetőrendszer
S031_34300 Velotech Pro első lámpa akkuval 1500L 34300