A Levenhuk Karma PRO 10x32 kétszemes távcső megbízható és hasznos optikai eszköz, amelynek a segítségével szinte bármilyen körülmények között megfigyelheted a környezetet. A BaK-4 típusú üvegből készült, minőségi, teljesen és több rétegben bevonatolt optikai elemek éles körvonalú és világos képeket hoznak létre. A kompakt kialakításának köszönhetően ezt a kétszemes távcsövet szinte bárhova könnyen magaddal viheted. Ennek a modellnek a nitrogénnel feltöltött, gumibevonatú háza teljesen vízálló.
A Levenhuk Karma PRO 10x32 kétszemes távcső főbb optikai jellemzői között említendők a tetőélprizmák, a négyrészes szemlencsék, valamint az összes optikai felület teljes és többrétegű bevonatolása. Ez a modell széles látómezővel rendelkezik, így egyszerre nagy terület figyelhető meg. A mindössze 2-méteres közelfókusznak köszönhetően ez a kétszemes távcső a meglehetősen távoli objektumok, valamint a megfigyelő személyhez viszonylag közel elhelyezkedő objektumok megfigyelésére is ideális megoldást kínál.
A ház nitrogénnal van feltöltve, hogy a kétszemes távcső optikai elemei semmilyen helyzetben ne párásodjanak. A Levenhuk Karma PRO 10x32 kétszemes távcsövet kedvezőtlen időjárási körülmények között, például esőben vagy hóesés közepette is biztonságosan használhatod. A házon található rögzítőfoglalat segítségével ez a kétszemes távcső háromlábú állványhoz rögzíthető.
A készlet tartalma:
- Levenhuk Karma PRO 10x32 kétszemes távcső
- Szemlencse és objektívlencse-védősapkák
- Nyakpánt
- Törlőkendő
- Táska
- Használati útmutató és élettartam garancia
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555000688 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 16x18x7 cm |
| Szállítási súly | 0.94 kg |
| Prizmatípus | tetőélprizmás |
| Nagyítás foka, x | 10 |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 32 |
| Szemlencsék | 4 alkotóelem 3 csoportban |
| Optikai elemek anyaga | BaK-4 |
| Lencse bevonata | alumínium és ezüst, fáziskorrekció nélkül, teljesen és több rétegben bevonatolt |
| Kilépő pupilla átmérője, mm | 3.2 |
| Szemtávolság, mm | 14 |
| Szürkületi érték | 17.89 |
| Relatív fényesség | 10.24 |
| Felbontási küszöbérték, ívmásodperc | 5.6 |
| Látómező, ° | 5.8 |
| Látómező, m/1000 m | 101 |
| Közelfókusz, m | 2 |
| Szemlencse dioptriabeállítás, dioptria | ±3 |
| Pupillatávolság (PD), mm | 56 — 74 |
| Fókuszálás | központi |
| Szemkagylók | gumi, tekerhető |
| Váz | kompozitanyag |
| Váz töltőanyaga | nitrogén |
| Vízálló | yes |
| Nedvességállóság | yes |
| A nedvesség/víz elleni védelem mértéke | merülési mélység 1 m legfeljebb 30 percig |
| Zárt váz | yes |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -15 — 60 |
| Állvánnyal is használható | standard 1/4"-es menet |
| Méret | kompakt |
| Használat | utazáshoz |
| Tok a készletben | yes |
| Háromlábú állványra történő felszerelés | yes |
| Tok/doboz/táska a készletben | tok |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_US-18157 Karb.jav.k.Hq37-P12-St10/20/26 US-18157
S006_591109-1 Karburátor komplett Briggs 575EX utángyártott 591109-1
S032_8920006 JKH Kerékpárgumi köpeny 28x1 1/2 JF-13 8920006
S006_1E40F-2EA.2 Indító komplett Kasei CG415Q43 könnyített 1E40F-2EA.2
S006_22-17182-IB84-0001/2CS Tömítés karburátorhoz MTD P61 hőszigetelő tömítés 22-17182-IB84-0001/2CS
S004_K29X2C1996 CST Külső 29x2,0 (50-622) C1996 Pro Brooklin EPS reflex CST K29X2C1996
S006_SP415-135 Tömítés szertartály Kínai 3WF-3, SP415 SP415-135