A Levenhuk Wezzer Air PRO DM40 Levegőminőség-érzékelő minőséget tud vinni a nagyvárosi életbe. A nagyvárosi levegő gyakran tele van káros kibocsátásokkal, amelyek építkezésekről, járművekből, gépekből, ipari parkokból érkeznek. Tonnányi részecskék bocsátanak abba a levegőbe, amelyet belélegzünk. Tekintve, hogy a tüdőben ezek a részecskék megülnek, allergiát, bronchitist vagy asztmát okozhatnak. Elkerülni ezeket nem lehet, azonban kordában tudja tartani azáltal, hogy ellenőrzi a levegőben lévő károsanyagok szintjét. Itt jöhet a képbe a Levenhuk Wezzer Air PRO DM40 segítsége.
Az eszköz legfontosabb funkciója az, hogy méri a finom részecskék szintjét. Az érzékelő közepes, apró és nagyon apró részecskéket képes észlelni (PM10, PM2,5 és PM1,0). A második funkció a CO2-érzékelő. A széndioxid koncentrációja jelentősen megnő a szellőzés nélküli szobákban, ez pedig egészségkárosodáshoz és a teljesítmény visszaeséséhez vezet. Az eszköz olyan helyzetekről ad riasztást, amelyben a CO2-szint kritikusan veszélyessé válik az egészségre.
Az eszköz két további funkciót kínál a mikroklíma felbecsléséhez: hőmérőt és páratartalom-mérőt. De található rajta óra és naptár is. Az információk tisztán láthatók a képernyőn, amely háttérfénnyel is rendelkezik. Az eszközt újratölthető akkumulátor működteti.
Főbb jellemzők:
- CO2-érzékelő és levegőelemző
- Hőmérséklet- és páratartalom-mérő készülék beltéri mérésekhez
- A dátum és az idő állítható
- Nagy számjegyek és fényes háttérvilágítás
- Újratölthető akkumulátorról működik
A készlet a következőket tartalmazza:
- Levegőminőség-érzékelő
- Micro-USB-kábel
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555016214 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 18x11x11 cm |
| Szállítási súly | 0.505 kg |
| Felhasználás helye | beltéri |
| Típus | levegőminőség-elemző |
| Beépített funkciók | CO₂ érzékelő, higrométer, hőmérő, levegőrészecske-figyelő, naptár, óra |
| Kialakítás | asztallapi, digitális, vezeték nélküli |
| Használat | otthoni használatra |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | 20–85% |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány beltéren | +10...+50 °C (+50...+122 °F) |
| Mérési tartomány beltéren | 10 — 50 |
| === Elválasztójel === | Óra (idő/dátum/naptár) |
| Óra | yes |
| Időformátum | 24 órás |
| Naptár | yes |
| === Elválasztójel === | Levegőelemző |
| Részecskeelemző (PM) | yes |
| CO₂ érzékelő | yes |
| Mérési tartomány | PM2,5/PM10/PM1,0: 0–999 µg/m3 CO₂ mérési tartomány: 400–5000 ppm |
| Rendeltetés | riasztás kritikus CO₂-értékről |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | egyszínű |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyők száma | 1 |
| Tápellátás | beépített Li-ionos akkumulátor 3000 mAh, hálózati aljzatból tölthető micro-USB-kábel segítségével (tartozék), 5 V, 1000 mA (opcionális váltakozóáramú (AC) adapter vagy okostelefon-töltő szükséges) |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
| Világítással | yes |
| Kiegészítő | alacsony töltésszint jelzése |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S005_BVB50300005 Basi V55K 30/35 Nikkel gombos zárbetét fúrt kulccsal BVB50300005
S004_30455427036 RITCHEY Kormány RI MTN WCS Trail Rizer 800/30/31,8 mm fekete 30455427036
S101_74590 Bresser 7 csatornás kültéri hő- és páratartalom-mérő időjárás állomásokhoz 74590
S004_ONETG2BKWH2AM PROLOGO Kormánybandázs PR ONETOUCH-2 GEL TAPE fekete/fehér ONETG2BKWH2AM
S005_BW36010 BURG WACHTER Alutitan 770 HB2026 alumínium lakat Alutitan 770 HB 20 26
S003_101884 Golmar 725/AL Dupla esővédő keret süllyesztett kültériegységekhez
S003_114041 SUNWOR SWP-75-12 Kapcsolóüzemű tápegység IP67 12VDC 6A SWP7512
S004_A2124000072 MERIDA Kulacstartó ME alu oldalas 33 gr fehér/ fekete (ex 2124003843) A2124000072
S032_5982213 JKH Szortimenter 400 x 200 x 325 mm 2/2/3 fiókos (+rekeszekkel) 5982213