A Levenhuk Zeno Desk D0 egy ideális nagyítóeszköz, amely a segítségére lesz apró tárgyak javítása, ékszerek vizsgálata, felületi hibák felfedezése és számos egyéb, professzionális feladat során. A textilnagyító ugyancsak elengedhetetlen kellék kézimunka, varrás vagy bármely egyéb, nagyfokú precizitást igénylő hobbi esetén.
A nagyító egy fém állványból áll, amelyre az üveglencse rögzül. A lencse 6-szoros nagyítást és állítható dőlésszöget biztosít. A beépített LED-világítás kellő mértékben és egyenletesen világítja meg a lencse alatti területet. Két darab CR927 típusú elem működteti. A LED-ek fényerőssége tetszőlegesen állítható. A talprészen egy hüvelyk és centiméter alapú mérőskála található.
A Levenhuk Zeno Desk D0 nagyító tökéletes választás bármilyen nagyfokú precizitást igénylő munkához vagy hobbihoz.
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005775 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 8x7x3 cm |
| Szállítási súly | 0.12 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 30 |
| Átmérő tartomány | legfeljebb 50 mm |
| Nagyítás foka, x | 6 |
| Nagyítás foka, x | 6 |
| Váz | fém |
| Fogantyú anyaga | fém |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | két darab CR927 típusú elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | varrás/textil, órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | asztalra/háromlábú állványra helyezhető |
| Tok/doboz/táska a készletben | tok |
| Kiegészítő | 2 LED, centiméter és hüvelyk alapú mérőskála, fényerősség-szabályozás |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S052_IS13435 ISKRA ERO Mérőszalag LD-7HN12X - IS13435
S032_6117010 JKH Mérőszalag gumis 10 m 6117010
S005_B62202000 Basi VHS 622 20 számzáras réz lakat B62202000
S006_70503/12CS Reszelő Oregon 4.8mm 3/16" 12db/doboz 70503/12CS
S040_11.0.0549.00 Reggeliző asztal összecsukható G505
S018_MG202 Beurer MG 202 Shiatsu ülésfeltét MG202
S003_109432 VDS KIT LINEAR 11-400 Kétszárnyú kapunyitó szett
S034_2783-20 GARDENA 2783-20 Sarok elem25 mm x 3/4" külső menettel
S100_639084 G21 350 kg raktárkocsi 639084
S018_MC 3800 BEURER MC3800 SHIATSU Masszázs szék