A Levenhuk Zeno Desk D15 asztallapi nagyító érdekes kialakítást tudhat magának: szinte bármilyen felülethez csatlakoztatható. Ráteheti asztalra vagy hozzáerősítheti egy polchoz vagy szekrényajtóhoz egy bilinccsel. Ez a nagyító kiváló segéd otthoni műhelyben, konyhában vagy kreatív szobában, irodában, illetve szolgáltató központban.
A nagyító lehetővé teszi a nagy területtel való munkavégzést és kétféle nagyítást biztosít. Közvetlenül a lencsék mellett van világítás, ami 8 világos LED-fényből áll. A világítás fényereje állítható. A világítást egy váltóáramú tápforrás biztosítja.
A lencse egy rugalmas állványhoz van csatlakoztatva; dőlésszöge könnyen állítható. Annak érdekében, hogy megvédje a lencsét a portól és a szennyeződéstől, fedje le egy csuklópántos porvédővel.
Jellemzők:
- Bifokális lencse 2,5x és 6x nagyítással
- Váltakozó áramról működő LED háttérvilágítás
- Fényerő-szabályozás
- Bilincs
- Csuklópántos porvédő
A készlet tartalma:
- Nagyító
- Törlőkendő
- Tápkábel
- Használati útmutató és élettartamra szóló szavatosság
Figyelem:
Kérjük, a megfelelő feszültséggel kapcsolatban nézze meg a műszaki paraméterek táblázatát, és soha ne próbálja meg a 110 V-os eszközt 220 V-os aljzathoz csatlakoztatni (és fordítva) átalakító használata nélkül. Ne feledje, hogy az Egyesült Államokban és Kanadában a hálózati feszültség 110 V, míg a legtöbb európai országban 220–240 V.
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005782 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 21x19x12 cm |
| Szállítási súly | 0.98 kg |
| Lencse típusa | bifokális |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 90 |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 21 |
| Átmérő tartomány | 90 mm és afelett |
| Nagyítás foka, x | 2.5 — 6 |
| Nagyítás foka, x | 2.5 |
| Kiegészítő lencse nagyítása, x | 6 |
| Váz | műanyag |
| Fogantyú anyaga | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 100—240 V, 50/60 Hz |
| Használat | varrás/textil, órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | asztalra/háromlábú állványra helyezhető |
| Kiegészítő | 8 db SMD LED, fényerősség-szabályozás |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S052_IS13435 ISKRA ERO Mérőszalag LD-7HN12X - IS13435
S032_6117010 JKH Mérőszalag gumis 10 m 6117010
S005_B62202000 Basi VHS 622 20 számzáras réz lakat B62202000
S006_70503/12CS Reszelő Oregon 4.8mm 3/16" 12db/doboz 70503/12CS
S040_11.0.0549.00 Reggeliző asztal összecsukható G505
S018_MG202 Beurer MG 202 Shiatsu ülésfeltét MG202
S003_109432 VDS KIT LINEAR 11-400 Kétszárnyú kapunyitó szett
S034_2783-20 GARDENA 2783-20 Sarok elem25 mm x 3/4" külső menettel
S100_639084 G21 350 kg raktárkocsi 639084
S018_MC 3800 BEURER MC3800 SHIATSU Masszázs szék