A Levenhuk Zeno Lamp ZL19 LED nagyító praktikusan használható munkaeszköz otthoni műhelyben, barkácsszobában vagy szervizközpontban. A nagyító a több szegmensből álló tartókonzollal sokféle helyzetbe beállítható és a lencse sokféle szögbe elfordítható. A nagyító 2-szeres nagyítást tud. Erős szerkezetű, jó minőségű képet ad. A nagyítót pillanatszorítóval lehet a felületekre felerősíteni. Felerősíthető az asztal szélére vagy polcra.
A lencse tartós keretben van, csuklópántos porvédő védi. Védi az optikát tároláskor, hogy ne porosodjon. A világítás a lencse mellett kapott helyet. A lámpa erős fényt ad, még sötét szobában is lehet vele dolgozni. Ehhez tápellátásra van szükség.
Jellemzők:
- Bifokális négyszögletes lencse
- Nagyítás 2x és 6x
- LED világítás
- Fém tartókonzol pillanatszorítóval
- A lencséhez csuklópántos porvédő
Vigyázat! Kérjük, a megfelelő feszültséggel kapcsolatban nézze meg a műszaki leírást, és soha ne próbálja meg a 110 V-os eszközt 220 V-os aljzathoz csatlakoztatni (és fordítva) átalakító használata nélkül. Ne feledje, hogy az Egyesült Államokban és Kanadában a hálózati feszültség 110 V, míg a legtöbb európai országban 220-240 V.
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555006291 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 73x25x15 cm |
| Szállítási súly | 3.14 kg |
| Lencse típusa | bifokális |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencse, mm | 160x125 |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 20 |
| Átmérő tartomány | 90 mm és afelett |
| Nagyítás foka, x | 2 — 6 |
| Nagyítás foka, x | 2 |
| Kiegészítő lencse nagyítása, x | 6 |
| Váz | műanyag |
| Fogantyú anyaga | fém |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 12 V egyenáram váltakozóáramú adapteren keresztül (a készlet tartalmazza) |
| Használat | olvasás/megtekintés, varrás/textil |
| Kialakítás | asztalra/háromlábú állványra helyezhető |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_271794S Levegőszűrő betét előszűrő Briggs 271794S
S006_US-18100 Karburátor javítókészlet Tillitson HL dg-5hl, stihl-08 US-18100
S004_K700X40CC1446R CST Külső 42-622 (700x40C) C1446 R REFLEX CST K700X40CC1446R
S004_K28X15/8C169814 CST C1698 Sensamo Firenzer külső gumiabroncs K28X15/8C169814
S006_2109200004-0001 Ékszíjtárcsa hajtó Fullas WM450 nagy 2109200004-0001
S101_75688 Bresser Temeo higrométer 3 egységes készlet fekete 75688
S006_CG305F.14-3 Hajtószár bilincs Kasei CG520-HB alsó CG305F.14-3