A Levenhuk Zeno Vizor H1 fejre szerelhető nagyító hűséges segítsége lesz a kisméretű objektumokkal való munkavégzés közben. A nagyító segítségével végezhet szabás-varrási munkákat, dolgozhat kisméretű betűtípusokkal, ékszereket becsülhet fel, áramköri lapokat forraszthat vagy akár kisebb mechanikai szerkezeteket is kijavíthat. A nagyító 1,5x–8x-os nagyítási tartománya között könnyedén váltogathat. A készlet tartalmaz még egy minőségi optikai polimerüvegből készült, behajtható lencsét is; ezenkívül egy speciális, forgatható lencse is található a csomagban a jobb szemhez.
A nagyító fejre szerelhető – a speciális, rugalmas, tépőzáras pánt segítségével könnyedén rögzíthető a fejen. A pánt hossza állítható – a nagyító néhány másodperc alatt biztonságosan rögzíthető, és mindaddig a helyén marad, amíg arra szüksége van. A beépített világításnak köszönhetően a nagyító sötétben vagy kedvezőtlen fényviszonyok mellett is használható. A két világos izzó a főlencse bal és jobb oldalán található. Az izzók AAA elemekkel működnek (nem része a készletnek).
Jellemzők:
- Nagyítási tartomány: 1,5–8x
- Négy fokozatú nagyítás
- Kényelmes, állítható hosszúságú fejpánt
- Beépített LED-világítás
- Két plusz lencse
A készlet a következőket tartalmazza:
- Levenhuk Zeno Vizor H1 fejre szerelhető nagyító
- Plusz lencse – 2 db (előre felszerelt)
- Használati útmutató és élettartam garancia
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005478 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 20x18x7 cm |
| Szállítási súly | 0.262 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencse, mm | 87x30 (2 db) |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 28 |
| Átmérő tartomány | 50 mm—90 mm |
| Nagyítás foka, x | 1.5 — 8 |
| Nagyítás foka, x | 1,5/3/6,5/8 |
| Váz | műanyag |
| Világítással | yes |
| Tápellátás | 4 db AA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | fejrész |
| Kiegészítő | 4 fokozatú nagyítás |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S004_NAPNTN3AB25-AM PROLOGO Nyereg PR NAGO NDR PAS TIROX 137 Anthracite (7222) 7222 NAPNTN3AB25-AM
S003_113446 SOYAL AM Wristband No.6 13.56 MHz narancs Proximity szilikon karkötő
S003_106962 SOYAL AR-725UD Közelítőkártyás segédolvasó beléptetőrendszerekhez gyöngyház fehér
S003_114102 SOYAL AR-888U Mifare Kártyaolvasó önálló vezérlőkhöz fekete
S003_105319 SOYAL AR-725H fekete Komplett vezérlő és kártyaolvasó AR725H
S005_BVB50300005 Basi V55K 30/35 Nikkel gombos zárbetét fúrt kulccsal BVB50300005
S004_30455427036 RITCHEY Kormány RI MTN WCS Trail Rizer 800/30/31,8 mm fekete 30455427036
S101_74590 Bresser 7 csatornás kültéri hő- és páratartalom-mérő időjárás állomásokhoz 74590
S004_ONETG2BKWH2AM PROLOGO Kormánybandázs PR ONETOUCH-2 GEL TAPE fekete/fehér ONETG2BKWH2AM
S005_BW36010 BURG WACHTER Alutitan 770 HB2026 alumínium lakat Alutitan 770 HB 20 26