A Levenhuk Zeno Vizor N1 nyakra szerelhető nagyító tökéletes nagyítóeszköz mindennapi használatra. A nagyobb lencse 4x-es nagyítást, a betétlencse pedig 10x-es nagyítást biztosít. A nagyító műanyag vázat kapott, és egy nyakpántra van rögzítve. A pánt hossza állítható. A nagyító LED-világítással rendelkezik, amely a fogantyúba van „elrejtve”. A világítás elemmel működik (a készlet tartozéka), és egyenletesen megvilágítja a munkaterületet.
A Levenhuk Zeno Vizor N1 nyakra szerelhető nagyító okos választás apró objektumokkal végzett, rövid ideig tartó munkálatokhoz, olvasáshoz, valamint művészeti alkotások vagy ékszerek részletes vizsgálatához. A nagyító nagyon hasznos lehet a mindig mozgásban lévő, aktív emberek számára. A minőségi optikai polimerüvegből készült, tartós lencse tökéletes társa lesz az utazások során minden nehéz helyzetben. Mindkét lencse optikai polimerüvegből készült, amely erősebb és tartósabb, mint a hagyományos üveg. Az anyag kiemelten tiszta és homogén; így tiszta és éles képeket biztosít, mint a hagyományos üveg.
Jellemzők:
- Kompakt nagyító nyakpánton
- Kettő darab, 4x és 10x nagyítást biztosító lencse
- Műanyag váz
- Az optikai elemek kiváló minőségű optikai műanyagból készültek
- Beépített LED-világítás
A készlet a következőket tartalmazza:
- Levenhuk Zeno Vizor N1 nyakra szerelhető nagyító
- Táska
- Használati útmutató és élettartam garancia
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005539 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 10x7x1 cm |
| Szállítási súly | 0.04 kg |
| Lencse típusa | bifokális |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 46 |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 12 |
| Átmérő tartomány | legfeljebb 50 mm |
| Nagyítás foka, x | 4 — 10 |
| Nagyítás foka, x | 4 |
| Kiegészítő lencse nagyítása, x | 10 |
| Váz | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 2 db CR1620 elem (a készlet tartalmazza) |
| Használat | olvasás/megtekintés |
| Kialakítás | fogantyúval |
| Tok/doboz/táska a készletben | tok |
| Kiegészítő | 1 LED |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S101_74590 Bresser 7 csatornás kültéri hő- és páratartalom-mérő időjárás állomásokhoz 74590
S004_ONETG2BKWH2AM PROLOGO Kormánybandázs PR ONETOUCH-2 GEL TAPE fekete/fehér ONETG2BKWH2AM
S005_BW36010 BURG WACHTER Alutitan 770 HB2026 alumínium lakat Alutitan 770 HB 20 26
S003_101884 Golmar 725/AL Dupla esővédő keret süllyesztett kültériegységekhez
S003_114041 SUNWOR SWP-75-12 Kapcsolóüzemű tápegység IP67 12VDC 6A SWP7512
S004_A2124000072 MERIDA Kulacstartó ME alu oldalas 33 gr fehér/ fekete (ex 2124003843) A2124000072
S032_5982213 JKH Szortimenter 400 x 200 x 325 mm 2/2/3 fiókos (+rekeszekkel) 5982213
S003_113458 SOYAL AM Wristband No.3 13.56 MHz kék Proximity szilikon karkötő