
A Discovery Channel a glóbusz csodáival, változatosságával és szórakoztató érdekességeivel tájékoztatja, szórakoztatja és inspirálja nézőit szerte a világban. A csatorna több millió embernek ad lehetőséget a felfedezésre, a kíváncsiságuk kielégítésére – a különböző kategóriákba tartozó műsorok összeállításával, ideértve tudományt, a felfedezést, a kalandokat, a történelmet és azokat a műsorokat, amelyek segítenek betekinteni a kulisszák mögé, hogy jobban megismerjük azokat az embereket, a helyeket, a szervezeteket, amelyekkel osztozunk ezen a világban és amelyek alakítják azt.
Büszkén mutatjuk be a Discovery optika termékcsaládot, amelyet a Levenhuk gyártott és a Discovery inspirált.
A Levenhuk Discovery Crafts DGL 30 binokuláris nagyító, azaz két szemhez való lencsével rendelkezik. A nagyító szemüvegkerettel rendelkezik, így a keze teljesen szabad marad használat közben. Ideális apró tárgyakkal végzett munkához és a különböző tárgyak részletes vizsgálatához: óraszerkezetek, ékszerek, elektronikus áramköri lapok, művészeti tárgyak és még sok más. Tökéletes eszköz professzionális használatra és nagyszerű választás olyan hobbihoz, ahol praktikus nagyítóra van szükség.
Mindkét lencse polimer optikai üvegből készült. Ami a finom részletek megtekintését illeti, ez az anyag nem kevésbé hatékony, mint a hagyományos üveg, sőt, tartósságában talán még felül is múlja azt. A lencsék a keret mentén jobbra és balra csúsztathatók, és ha szabad szemmel szeretne megnézni egy tárgyat, akkor egyszerűen felpattinthatja őket.
A lencsék mellett LED-ek találhatók: a világítás rendkívül erős és egyenletes megvilágítást biztosít, akár teljes sötétségben is dolgozhat. A megvilágítás szöge állítható. Elemmel működik.
Főbb jellemzők:
- Kétszemes nagyító szemüvegkereten
- A lencsék balra és jobbra mozgathatók vagy felhajthatók
- Az optika polimer optikai üvegből készült; 20x nagyítású
- Világítás: állítható szögű LED-ek
- Elemről működik
A készlet tartalma:
- Nagyítószemüveg
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Discovery |
| Szavatosság | 10 év |
| EAN | 5905555002781 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 15x5x5 cm |
| Szállítási súly | 0.075 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 15 (2 db) |
| Átmérő tartomány | legfeljebb 50 mm |
| Nagyítás foka, x | 20 |
| Nagyítás foka, x | 20 |
| Váz | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 4 db CR1620 típusú elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | szemüvegkeret |
| Kiegészítő | fém szemüvegkeret, 2 LED |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S006_14012/12CS Reszelő Oregon 3.2mm 1/8" 12db/doboz 14012/12CS
S005_B63004000 Basi VHS 630 40 alumínium lakat B63004000
S034_1374-29 GARDENA MD szabályozószelep 5 db 1374-29
S101_71205 Levenhuk Zeno Desk D0 nagyító 71205
S052_IS13435 ISKRA ERO Mérőszalag LD-7HN12X - IS13435
S032_6117010 JKH Mérőszalag gumis 10 m 6117010
S005_B62202000 Basi VHS 622 20 számzáras réz lakat B62202000
S006_70503/12CS Reszelő Oregon 4.8mm 3/16" 12db/doboz 70503/12CS
S040_11.0.0549.00 Reggeliző asztal összecsukható G505
S018_MG202 Beurer MG 202 Shiatsu ülésfeltét MG202
S003_109432 VDS KIT LINEAR 11-400 Kétszárnyú kapunyitó szett