
A Discovery Channel a glóbusz csodáival, változatosságával és szórakoztató érdekességeivel tájékoztatja, szórakoztatja és inspirálja nézőit szerte a világban. A csatorna több millió embernek ad lehetőséget a felfedezésre, a kíváncsiságuk kielégítésére – a különböző kategóriákba tartozó műsorok összeállításával, ideértve tudományt, a felfedezést, a kalandokat, a történelmet és azokat a műsorokat, amelyek segítenek betekinteni a kulisszák mögé, hogy jobban megismerjük azokat az embereket, a helyeket, a szervezeteket, amelyekkel osztozunk ezen a világban és amelyek alakítják azt.
Büszkén mutatjuk be a Discovery optika termékcsaládot, amelyet a Levenhuk gyártott és a Discovery inspirált.
A Levenhuk Discovery Crafts DGL 60 nagyítószemüveg 8 párosított, cserélhető lencsével és kétféle rögzítéssel – egy textil fejpánt és egy szemüvegkeret – rendelkezik. Ezáltal a nagyító tökéletesen alkalmas a kis tárgyakkal való munkához, mivel a méret könnyen hozzáigazítható bárkihez. A nagyító világítással rendelkezik, így még teljes sötétségben is könnyen dolgozhat.
Mindegyik lencse polimer optikai üvegből készült. Ami a kapott kép tisztaságát és felbontását illeti, semmivel sem rosszabb, mint a hagyományos üvegnél, de erősebb és kevésbé sérülékeny. A modell jó választás mindenkinek, akinek a munkája kisebb szerkezetek javításával, ékszerek becslésével, különböző felületek hibáinak azonosításával jár és még sok másra. Otthon is hasznos lehet például valamilyen tervezési vagy építési hobbinál, például a modellezésnél.
A világítás működtetéséhez elemekre van szükség.
Főbb jellemzők:
- Kétszemes nagyító a finom kézműiparhoz
- 8 lehetséges nagyítás, a lencsék polimer optikai üvegből készülnek
- Beépített állítható szögű LED-ek
- A világítás elemről működik
A készlet tartalma:
- Nagyítószemüveg
- Cserélhető lencsék – 16 db (8 darab 2 lencséből álló készlet)
- Szövet fejpánt
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Discovery |
| Szavatosság | 10 év |
| EAN | 5905555002811 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 15x13x8 cm |
| Szállítási súly | 0.28 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 21 (16 db) |
| Átmérő tartomány | legfeljebb 50 mm |
| Nagyítás foka, x | 2,5/4/6/8/10/15/20/25 |
| Váz | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 6 db LR1130 típusú elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | szemüvegkeret |
| Kiegészítő | 2 LED, cserélhető lencsék |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S005_B63004000 Basi VHS 630 40 alumínium lakat B63004000
S034_1374-29 GARDENA MD szabályozószelep 5 db 1374-29
S101_71205 Levenhuk Zeno Desk D0 nagyító 71205
S052_IS13435 ISKRA ERO Mérőszalag LD-7HN12X - IS13435
S032_6117010 JKH Mérőszalag gumis 10 m 6117010
S005_B62202000 Basi VHS 622 20 számzáras réz lakat B62202000
S006_70503/12CS Reszelő Oregon 4.8mm 3/16" 12db/doboz 70503/12CS
S040_11.0.0549.00 Reggeliző asztal összecsukható G505
S018_MG202 Beurer MG 202 Shiatsu ülésfeltét MG202
S003_109432 VDS KIT LINEAR 11-400 Kétszárnyú kapunyitó szett
S034_2783-20 GARDENA 2783-20 Sarok elem25 mm x 3/4" külső menettel