A Levenhuk LabZZ C1 rovarmegfigyelő doboz igazi kincs egy érdeklődő gyermeknek. A kompakt doboz átlátszó üvegfalakkal és egy beépített nagyítóval a fedelén van ellátva. A Levenhuk LabZZ C1 dobozzal részletesen, minden oldalról tanulmányozhatók a rovarok és bármilyen más kisméretű élőlény. A doboz elég tág a bogarak, pókok, legyek és még a pillangók tárolásához is. A dobozban ezenkívül nagyszerűen megfigyelhető a vízi élet is – egyszerűen csak fel kell tölteni vízzel. A Levenhuk LabZZ C1 rovarmegfigyelő doboz 3–12 éves gyermekek számára készült.
A fedélen található a fő nagyító, amely 6-szoros nagyítóerővel rendelkezik; ehhez tartozik még egy kiegészítő, 3-szoros nagyítású, összecsukható nagyítólencse.
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555002712 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 7x8x8 cm |
| Szállítási súly | 0.076 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 45 |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 35 |
| Átmérő tartomány | legfeljebb 50 mm |
| Nagyítás foka, x | 2.5 — 6 |
| Nagyítás foka, x | 6 |
| Kiegészítő lencse nagyítása, x | 3 |
| Skálaérték, mm | 5 |
| Váz | műanyag |
| Használat | olvasás/megtekintés |
| Kialakítás | bogártartó üveg |
| Kiegészítő | mérőskála 0,5 cm-es közzel az alján |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S101_70517 Levenhuk Zeno Gem M11 nagyító 70517
S042_Kapszula-komplex-só MedCare Komplex só kapszula intimzuhanyhoz 6 db beöntéshez
S005_B63004000 Basi VHS 630 40 alumínium lakat B63004000
S034_1374-29 GARDENA MD szabályozószelep 5 db 1374-29
S101_71205 Levenhuk Zeno Desk D0 nagyító 71205
S052_IS13435 ISKRA ERO Mérőszalag LD-7HN12X - IS13435
S032_6117010 JKH Mérőszalag gumis 10 m 6117010
S005_B62202000 Basi VHS 622 20 számzáras réz lakat B62202000
S006_70503/12CS Reszelő Oregon 4.8mm 3/16" 12db/doboz 70503/12CS
S040_11.0.0549.00 Reggeliző asztal összecsukható G505