A Levenhuk Wezzer BASE L30 hőmérséklet- és páratartalom-mérő minden háztartásban hasznos és praktikus digitális eszköz lehet. Nem csak a szoba hőmérsékletét és páratartalmát méri, hanem a meteorológiai paraméterek változásaival kapcsolatos trendeket is kijelzi. Az eszköz segítségével mindig tudni fogja az alapvető mikroklíma-paramétereket, valamint könnyen nyomon tudja követni a változásokat. Így könnyebben megelőzheti például a magas páratartalom miatti penészképződést, vagy éppen ellenkezőleg, a levegő túlzott kiszáradását.
A Levenhuk Wezzer BASE L30 egyik előnye az okos rögzítési opció, hiszen nem csak a falra lehet felakasztani, vagy az asztalra helyezni, hanem a mágneses hátrészének köszönhetően akár a hűtőszekrényre is ki lehet tenni, hogy mindig ráláthasson a mért értékekre. Az adatok a fekete-fehér LCD-képernyőn jelennek meg. A képernyő tetején a levegő páratartalmával kapcsolatos információk jelennek meg, beleértve a jelenlegi értéket, a trendeket, valamint az eddig mért maximális és minimális értéket. Alatta található a hőmérsékleti információkat mutató rész.
A számjegyeken kívül egy grafikus komfortérzetjelző is látható. A páratartalom-mérési eredmények alapján a következő értékek egyikét jelzi: „LOW” (alacsony, 1–24%), „OK” (normál, 25–55%) vagy „HIGH” (magas, 56–95%).
Legfontosabb jellemzők:
- A levegő hőmérsékletét és páratartalmát mérő digitális eszköz
- A paraméterek változásával kapcsolatos trendeket jelző nyilak
- Az eddig mért maximális és minimális érték megjelenítése
- Mágneses hátlap, amivel az eszköz fémfelületekhez rögzíthető
- Hordozható eszköz: elemmel működtethető
A készlet tartalma:
- Hőmérséklet- és páratartalom-mérő
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555016504 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 14x10x3 cm |
| Szállítási súly | 0.16 kg |
| Felhasználás helye | beltéri |
| Típus | hőmérséklet- és páratartalom-mérő |
| Beépített funkciók | higrométer, hőmérő |
| Kialakítás | asztallapi, digitális, falra szerelt, vezeték nélküli |
| Használat | otthoni használatra |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | 1% és 95% között |
| Mérési felbontás | 1% |
| Mérés pontossága | 25 °C-on, 30‒90% RH: ±5% RH; más esetben: ±8% RH |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány beltéren | 0...+50 °C |
| Mérési tartomány beltéren | 0 — 50 |
| Mérési felbontás | 1 °C |
| Mérés pontossága | ±2°C (0… +50°C között) |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | egyszínű |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyők száma | 1 |
| Tápellátás | 2 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Váz | műanyag |
| Kényelmi szint értékelése összességében | yes |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S101_69674 Levenhuk Zeno Vizor N1 nyakra szerelhető nagyító 69674
S101_74590 Bresser 7 csatornás kültéri hő- és páratartalom-mérő időjárás állomásokhoz 74590
S004_ONETG2BKWH2AM PROLOGO Kormánybandázs PR ONETOUCH-2 GEL TAPE fekete/fehér ONETG2BKWH2AM
S005_BW36010 BURG WACHTER Alutitan 770 HB2026 alumínium lakat Alutitan 770 HB 20 26
S003_101884 Golmar 725/AL Dupla esővédő keret süllyesztett kültériegységekhez
S003_114041 SUNWOR SWP-75-12 Kapcsolóüzemű tápegység IP67 12VDC 6A SWP7512
S004_A2124000072 MERIDA Kulacstartó ME alu oldalas 33 gr fehér/ fekete (ex 2124003843) A2124000072
S032_5982213 JKH Szortimenter 400 x 200 x 325 mm 2/2/3 fiókos (+rekeszekkel) 5982213
S003_113458 SOYAL AM Wristband No.3 13.56 MHz kék Proximity szilikon karkötő