A Levenhuk Zeno Desk D11 nagyító kombinálható lencsékkel, LED-világítással, rugalmas nyakkal, „harmadik kéz” eszközzel és egy munkaeszközök számára készült tartóval van felszerelve. Elengedhetetlen segédeszköz mindenkinek, aki aprólékos kézimunkát végez, például ékszerészeknek, villanyszerelőknek, órásmestereknek vagy modellezőknek.
A 90 mm és a 34 mm átmérőjű lencse segítségével akár 10-szeres nagyítást is elérhetsz. Mindkét lencse a függőleges állványra van szerelve, a közöttük és a megfigyelt tárgy közötti távolság könnyen állítható. A LED-világítás a rugalmas nyakrészre van rögzítve, és lehetővé teszi, hogy a fényét közvetlenül a kívánt területre irányíthasd. A világítást öt fénykibocsátó dióda alkotja. A/C adapterrel (csomagban található) vagy három AA elemmel (a csomag nem tartalmazza) működtethetők.
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005751 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 12x17x9 cm |
| Szállítási súly | 0.62 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 90 |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 34/34 |
| Átmérő tartomány | 90 mm és afelett |
| Nagyítás foka, x | 2.5 — 10 |
| Nagyítás foka, x | 2.5 |
| Kiegészítő lencse nagyítása, x | 7,5/10 |
| Váz | műanyag |
| Fogantyú anyaga | fém |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 3 darab AA elem (a készlet nem tartalmazza); váltakozóáramú adapter 220—240 V, 50/60 Hz, 0,1 A |
| Használat | olvasás/megtekintés, varrás/textil, órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | asztalra/háromlábú állványra helyezhető |
| Kiegészítő | 5 LED, csíptetőtartó, rugalmas háromlábú állvány |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S005_B63004000 Basi VHS 630 40 alumínium lakat B63004000
S034_1374-29 GARDENA MD szabályozószelep 5 db 1374-29
S101_71205 Levenhuk Zeno Desk D0 nagyító 71205
S052_IS13435 ISKRA ERO Mérőszalag LD-7HN12X - IS13435
S032_6117010 JKH Mérőszalag gumis 10 m 6117010
S005_B62202000 Basi VHS 622 20 számzáras réz lakat B62202000
S006_70503/12CS Reszelő Oregon 4.8mm 3/16" 12db/doboz 70503/12CS
S040_11.0.0549.00 Reggeliző asztal összecsukható G505
S018_MG202 Beurer MG 202 Shiatsu ülésfeltét MG202
S003_109432 VDS KIT LINEAR 11-400 Kétszárnyú kapunyitó szett
S034_2783-20 GARDENA 2783-20 Sarok elem25 mm x 3/4" külső menettel