A Levenhuk Zeno Desk D3 egy bifokális lencsét, beépített világítást, rugalmas nyakrészt és egy harmadik kézként szolgáló eszközt is tartalmaz. Ezt a modellt biztosan szeretni fogják a 3D modellezők, az ékszerkészítők, és azok, akik nyomtatott áramköröket javítanak vagy precíziós elektronikai eszközökkel foglalkoznak. A lencse optikai üvegből készült, a nagyítása 3,5x és 12x; a kényelmesen állítható, rugalmas nyak segítségével pedig tetszőlegesen beállíthatod a pozícióját. A beépített világítás két LED-ből áll, amelyek a lencse mellé vannak felszerelve. Az összes szorító eltávolítható.
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005713 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 13x12x8 cm |
| Szállítási súly | 0.36 kg |
| Lencse típusa | bifokális |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 65 |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 17 |
| Átmérő tartomány | 50 mm—90 mm |
| Nagyítás foka, x | 3.5 — 12 |
| Nagyítás foka, x | 3.5 |
| Kiegészítő lencse nagyítása, x | 12 |
| Váz | fém, műanyag |
| Fogantyú anyaga | fém |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 3 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | olvasás/megtekintés, varrás/textil, órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | asztalra/háromlábú állványra helyezhető |
| Kiegészítő | 2 LED, rugalmas háromlábú állvány, „segédkezes” tartók |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S101_74072 Levenhuk Zeno Refit ZF11 nagyító 74072
S005_B63004000 Basi VHS 630 40 alumínium lakat B63004000
S034_1374-29 GARDENA MD szabályozószelep 5 db 1374-29
S101_71205 Levenhuk Zeno Desk D0 nagyító 71205
S052_IS13435 ISKRA ERO Mérőszalag LD-7HN12X - IS13435
S032_6117010 JKH Mérőszalag gumis 10 m 6117010
S005_B62202000 Basi VHS 622 20 számzáras réz lakat B62202000
S006_70503/12CS Reszelő Oregon 4.8mm 3/16" 12db/doboz 70503/12CS
S040_11.0.0549.00 Reggeliző asztal összecsukható G505
S018_MG202 Beurer MG 202 Shiatsu ülésfeltét MG202
S003_109432 VDS KIT LINEAR 11-400 Kétszárnyú kapunyitó szett