A Levenhuk Zeno Refit ZF15 nagyító alkalmas óra vagy ékszer javítására, elektronikai alkatrészek javítására, forrasztási munkák elvégzésére vagy apró részletek megfestésére. A nagyítót amatőrök és szakemberek egyaránt használhatják. Kialakításának köszönhetően az asztali nagyító praktikus eszköz: lehetővé teszi, hogy szabadkézzel végezzen el precizitást igénylő munkálatokat.
Az optikai polimerüvegből készült lencsék tiszta, részletgazdag képet állítanak elő a nagyított objektumról. Tartós, fémből készült váz biztosítja a stabil állást és a hosszú élettartamot. A sorozat összes nagyítóját „segédkezes” tartóval láttuk el, amelynek segítségével bármilyen tárgyat biztonsággal rögzíthet.
Jellemzők:
- Optikai polimerüvegből készült bifokális lencse
- Kétféle nagyítás: 2x-es és 6x-os
- Két darab, rögzítőcsipesszel ellátott tartó
- Tartozéktartó tálca
- Nehéz talpazat
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555006154 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 18x9x7 cm |
| Szállítási súly | 0.58 kg |
| Lencse típusa | bifokális |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 90 |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 21 |
| Átmérő tartomány | 90 mm és afelett |
| Nagyítás foka, x | 2 — 6 |
| Nagyítás foka, x | 2 |
| Kiegészítő lencse nagyítása, x | 6 |
| Váz | fém |
| Használat | varrás/textil, órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | asztalra/háromlábú állványra helyezhető |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S101_71205 Levenhuk Zeno Desk D0 nagyító 71205
S052_IS13435 ISKRA ERO Mérőszalag LD-7HN12X - IS13435
S032_6117010 JKH Mérőszalag gumis 10 m 6117010
S005_B62202000 Basi VHS 622 20 számzáras réz lakat B62202000
S006_70503/12CS Reszelő Oregon 4.8mm 3/16" 12db/doboz 70503/12CS
S040_11.0.0549.00 Reggeliző asztal összecsukható G505
S018_MG202 Beurer MG 202 Shiatsu ülésfeltét MG202
S003_109432 VDS KIT LINEAR 11-400 Kétszárnyú kapunyitó szett
S034_2783-20 GARDENA 2783-20 Sarok elem25 mm x 3/4" külső menettel
S100_639084 G21 350 kg raktárkocsi 639084