A Levenhuk LabZZ C3 rovarmegfigyelő doboz kifejezetten ifjú természetvizsgálók számára készült. Az átlátszó tároló 5x-ös nagyítást biztosít a fedélen. A tárolóba kisebb objektumok (pl. kavicsok, talajminta, növények vagy rovarok) helyezhetők, ahol a nagyító segítségével azok részletesen megfigyelhetők. Ezen kívül némi vízzel feltöltve halat vagy ebihalat is belehelyezhet. A kényelemről pedig a dobozhoz tartozó nyakpánt és műanyag csipesz gondoskodik.
A készlet a következőket tartalmazza:
- Levenhuk LabZZ C3 rovarmegfigyelő doboz
- Csipesz
- Nyakpánt
- Használati útmutató és élettartam garancia
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555002729 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 11x7x14 cm |
| Szállítási súly | 0.16 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 38 |
| Átmérő tartomány | legfeljebb 50 mm |
| Nagyítás foka, x | 5 |
| Váz | műanyag |
| Fogantyú anyaga | műanyag |
| Használat | olvasás/megtekintés |
| Kialakítás | bogártartó üveg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S101_70445 Levenhuk Zeno Desk D11 nagyító 70445
S005_B63004000 Basi VHS 630 40 alumínium lakat B63004000
S034_1374-29 GARDENA MD szabályozószelep 5 db 1374-29
S101_71205 Levenhuk Zeno Desk D0 nagyító 71205
S052_IS13435 ISKRA ERO Mérőszalag LD-7HN12X - IS13435
S032_6117010 JKH Mérőszalag gumis 10 m 6117010
S005_B62202000 Basi VHS 622 20 számzáras réz lakat B62202000
S006_70503/12CS Reszelő Oregon 4.8mm 3/16" 12db/doboz 70503/12CS
S040_11.0.0549.00 Reggeliző asztal összecsukható G505
S018_MG202 Beurer MG 202 Shiatsu ülésfeltét MG202