A Levenhuk Zeno Gem M1 nagyító egy kompakt nagyítóüveg, amelyet táskádba téve elvihetsz magaddal munkába vagy vásárolni. Ezzel az eszközzel megvizsgálhatod a kis tárgyakat, elolvashatod az apró betűs szöveget egy csomagoláson, orvosi recepten vagy árcímkén. Ez a nagyító ütésálló műanyagból készült, és számos hétköznapi célra felhasználható.
A Levenhuk Zeno Gem M1 nagyító 10-szeres nagyítást kínál. A ház átlátszó anyagból készült, ami átengedi a természetes fényt. A látómező átmérője 25 mm.
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555001982 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 5x5x5 cm |
| Szállítási súly | 0.05 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 25 |
| Átmérő tartomány | legfeljebb 50 mm |
| Nagyítás foka, x | 10 |
| Nagyítás foka, x | 10 |
| Váz | műanyag |
| Használat | órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | álló nagyítóüveg |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S101_70445 Levenhuk Zeno Desk D11 nagyító 70445
S005_B63004000 Basi VHS 630 40 alumínium lakat B63004000
S034_1374-29 GARDENA MD szabályozószelep 5 db 1374-29
S101_71205 Levenhuk Zeno Desk D0 nagyító 71205
S052_IS13435 ISKRA ERO Mérőszalag LD-7HN12X - IS13435
S032_6117010 JKH Mérőszalag gumis 10 m 6117010
S005_B62202000 Basi VHS 622 20 számzáras réz lakat B62202000
S006_70503/12CS Reszelő Oregon 4.8mm 3/16" 12db/doboz 70503/12CS
S040_11.0.0549.00 Reggeliző asztal összecsukható G505
S018_MG202 Beurer MG 202 Shiatsu ülésfeltét MG202