A Levenhuk Zeno Gem M9 nagyító remek társad lesz bármilyen utazás során. Ez a zsebméretű, összecsukható nagyító könnyű és kompakt, ezért könnyedén magaddal viheted a boltba, fontos üzleti találkozókra vagy egy kempingezésre. A 30-szoros nagyítás tökéletes apró részletek alapos megvizsgálásához, olvasáshoz vagy hibák megtalálásához. Ez az eszköz a kedvence lesz az ékszerészeknek, órásoknak, becsüsöknek, művészeti szakértőknek, mérnököknek és designereknek.
A beépített világítás két fénykibocsátó diódát tartalmaz, ezek a nagyító alapjába vannak beszerelve és egyenletesen megvilágítják a munkaterületet. A lencse üvegből készült, és fémház védi a sérülésektől.
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555002040 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 5x7x3 cm |
| Szállítási súly | 0.1 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 21 |
| Átmérő tartomány | legfeljebb 50 mm |
| Nagyítás foka, x | 30 |
| Nagyítás foka, x | 30 |
| Váz | fém |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED |
| Tápellátás | 3 db LR927 típusú elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Használat | órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | összecsukható |
| Tok/doboz/táska a készletben | doboz |
| Kiegészítő | 2 LED |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S101_70445 Levenhuk Zeno Desk D11 nagyító 70445
S005_B63004000 Basi VHS 630 40 alumínium lakat B63004000
S034_1374-29 GARDENA MD szabályozószelep 5 db 1374-29
S101_71205 Levenhuk Zeno Desk D0 nagyító 71205
S052_IS13435 ISKRA ERO Mérőszalag LD-7HN12X - IS13435
S032_6117010 JKH Mérőszalag gumis 10 m 6117010
S005_B62202000 Basi VHS 622 20 számzáras réz lakat B62202000
S006_70503/12CS Reszelő Oregon 4.8mm 3/16" 12db/doboz 70503/12CS
S040_11.0.0549.00 Reggeliző asztal összecsukható G505
S018_MG202 Beurer MG 202 Shiatsu ülésfeltét MG202